کد خبر 1237726
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
کشتی

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: نفرات برتر ۲ تورنمنت علی‌اف و یاشاردوغو به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند.

به گزارش مشرق، محمدابراهیم امامی در خصوص اردوهای جاری تیم های ملی آزاد و فرنگی اظهار داشت: دوازدهمین اردوی تیم ملی فرنگی با حضور ۱۵ کشتی گیرتا هفتم تیر ماه در سالن شهید صدرزاده ادامه خواهد داشت و اردوی سیزدهم تیم ملی آزاد نیز با حضور ۲۲ کشتی گیر در حال برگزاری است. این اردو تا یازدهم تیر ماه ادامه خواهد داشت. البته تعدادی از کشتی گیران آزادکار ما در دو جام علی یف و یاشاردوغو حضور دارند.

وی ادامه داد: بعد از بازگشت تیمها از جام های یاشاردوغو و علی یف نفرات با توجه به نتایجی که آنجا به دست آورده اند، با نظر کادرفنی تیم ملی و شخص غلامرضا محمدی به اردو دعوت خواهند شد.

سخنگوی فدراسیون کشتی در خصوص زمان تشکیل اردوی تیم ملی فرنگی جوانان که به خاطر ۲۲ نمونه مثبت لغو شده بود، تصریح کرد: بعد از نمونه اول، مجددا از بچه ها تست PCR گرفته شد که تعداد زیادی از کشتی گیران نمونه شان مثبت بود. بلافاصله اقدامات لازم با نظر کمیته پزشکی انجام شد و دستورات لازم به این نفرات برای مراقبت از خود داده شد. در اولین فرصت اردو با نفراتی که مبتلا نیستند انجام خواهد شد چراکه طی روزهای ۲۵ تا ۳۱ مرداد در روسیه مسابقات جوانان جهان را داریم و با هماهنگی کادرفنی باید در اولین فرصت اردو تشکیل شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس