بنت

مقام‌های ارشد رژیم صهیونیستی از شیوع جدید ویروس کرونا و عدم رعایت قوانین و مقررات بهداشتی ویژه ایام کرونا در فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گزارش مشرق، نخست وزیر رژیم صهیونیستی سه‌شنبه با ابراز نگرانی از روند واکسیناسیون گفت که فلسطین اشغالی با شیوع جدید ویروس کرونا مواجه شده است.

به نوشته روزنامه «هاآرتص» «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با خبرنگاران در فرودگاه «بن گوریون» گفت: «کابینه مجدداً تشکیل جلسه می‌دهد تا طرحی برای مبارزه با شیوع جدید ویروس کرونا تهیه کند».

بنت گفت: «اگر نیازی به پرواز به خارج نیست، مسافرت نکنید».

وی خواهان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ماسک زدن در فرودگاه بین‌المللی بن گوریون شد و دانش آموزان والدین آن‌ها نیز خواست مقررات را رعایت کنند

بنت همچنین میزان عقب ماندگی واکسیناسیون در فلسطین اشغالی را نکوهش کرد و گفت که همه باید تا نهم ژوئیه واکسینه شوندو هر دو دز واکسن را قبل از انقضا با موفقیت دریافت کنند.

این در حالی است که «چزی لوی» مدیر کل وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی نیز به تلویزیون این رژیم گفت که حدود ۷۰ درصد از شیوع جدید از نوع «دلتا» بوده است. وی همچنین خاطر نشان کرد که نیمی از افراد آلوده به کرونا کودک هستند و یک سوم افراد آلوده واکسینه شده‌اند.

در پی شیوع مجدد شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی، وزارت بهداشت  این رژیم احتمالا  واکسیناسیون دز سوم کرونا نیاز خواهد بود.

بنا بر اعلام وزارت بهداشت رژیم صهیئونیستی، شیوع گسترده کرونا در چند نقطه  و کشف کانون‌های جدید شکل‌گیری  بسیار نگران کننده است.   از سویی دیگر ثبت ۱۲۳ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا  در روز دوشنبه  و در دو ماه گذشته بی‌سابقه بوده است.

 روزنامه «معاریو» نیز روز سه شنبه  به شیوع مجدد  ویروس کرونا در بین نظامیان صهیونیست اشاره کرد. این روزنامه نوشت که شیوع  جدید کرونا در که از  «مودعین» و «بنیامینا» آغاز شده بود  به ارتش رسید تا ابتلای دو نظامی  و یکی از عوامل واکسیناسیون به کرونا تایید شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس