ارتش رژیم صهیونیستی سامانه گنبد آهنین را تقویت کرد

ارتش رژیم صهیونیستی کمتر از ۲۴ ساعت مانده به برگزاری راهپیمایی رقص پرچم در قدس اشغالی، به منظور مقابله با حمله موشکی غزه سامانه موشکی گنبد آهنین را تقویت کرد.

به گزارش مشرق، رادیو رسمی رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که ارتش این رژیم از بیم آغاز حملات موشکی نوار غزه به اراضی اشغالی، سامانه موشکی گنبد آهنین را تقویت کرده است.

بهبود سطح کارایی سامانه گنبد آهنین در حالی صورت می‌گیرد که رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم اسرائیل پیش‌تر از فرماندهان خود خواسته بود که برای رویارویی با حمله موشکی (یا زمینی) به اراضی اشغالی از جمله شهرهای مهمی چون تل آویو و حیفا نیروهای خود را در بالاترین سطح آماده‌باش قرار دهند.

گفتنی است که در رسانه‌های صهیونیستی اغلب به تهدیداتی که ممکن است از سوی نوار غزه متوجه رژیم اشغالگر شود، توجه می‌شود اما اوضاع طی ماه‌های اخیر به طرز قابل توجهی تغییر کرده است. پس از جنگ ۱۲ روزه غزه جبهه‌های مختلفی از سوی قدس اشغالی و کرانه باختری به سوی این رژیم گشوده شده است و درگیری و کشته شدن سه عنصر اطلاعاتی جنبش فتح در درگیری با نظامیان اسرائیلی نیز گواه این موضوع است.

به تازگی مقامات جنبش فتح فلسطین اعلام کردند که به سادگی از کنار راهپیمایی رقص پرچم صهیونیست‌های شهرک نشین نخواهند گذشت و بدون شک با تمام قدرت از قدس و مسجدالاقصی دفاع خواهند کرد.

خبرنگار شبکه الجزیره نیز گزارش داد که وزیر امنیت داخلی رژیم اشغالگر با برگزاری راهپیمایی رقص پرچم در قدس اشغالی موافقت کرد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس