چمران:فساد از ریشه قطع شود/جوکار:مشکلات ناشی از عملکرد دولت است

رئیس سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه فساد را باید از ریشه قطع کرد تصریح کرد: امروز فساد باعث اقدامات فراقانونی شده تا حدی که رهبری ورود کرده اند.

به گزارش مشرق، کمیته شوراها و شهرداری های ستاد رئیسی با حضور مهدی چمران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، امیرآبادی(معاون اقشار ستاد رئیسی)، محمد جوکار و محمد رشیدی(رئیس و عضو کمیسیون شوراهای مجلس)، آرامی(نائب رئیس کمیسیون عمران)، راشدی(رئیس کمیته شوراها و شهرداری های ستاد رئیسی) ، آغاز به کار کرد.

راشدی: در سال ۹۲ و ۹۶ انتخابات را به فضای مجازی باختیم

در ابتدای جلسه راشدی مسئول کمیته شوراها و شهرداری های ستاد رئیسی بیان داشت: در انتخابات امسال هر عضو شورای شهر و روستا یک ستاد برای رئیسی است و هرخانه باید یک ستاد باشد.

ببینید:

عکس/ آغاز بکار کمیته شوراها و شهرداری های ستاد رئیسی

وی با بیان اینکه کار باید بسیجی و جهادی باشد گفت: باید بر فضای مجازی تمرکز کنیم، متأسفانه در سال ۹۲ و ۹۶ به فضای مجازی باختیم. کار باید برای خدا باشد که عین خداپرستی است؛ کار برای مردم به تنهایی، بت پرستی است و کار همزمان برای مردم و خدا عین عبادت است.خدا هم کمک خواهد کرد تا قطار انقلاب در ریل خود قرار بگیرد.

امیرآبادی: رئیسی با همه کشور ها تعامل سازنده خواهد داشت

در ادامه احمد امیرآبادی معاون اقشار ستاد مرکزی رئیسی گفت:  رئیسی گفتند مستقل آمده ام و از تمام ظرفیت های مردمی استفاده خواهم کرد. اعلام کردند ستاد ندارم یعنی آحاد مردم و خانه ها و موبایل ها همه و همه ستاد من هستند.

وی با بین اینکه امروز محبوب ترین فرد پس از رهبر انقلاب ایشان هستند و قطعا مورد غضب دشمنان اند اظهار داشت: در انتخابات سال ۹۶ با ناجوانمردی و دروغ به ایشان تهمت های ناروا زدند، ایشان در تمامی زمینه ها برنامه دارند.

معاون اقشار ستاد مرکزی رئیسی گفت: مخالفان ایشان بحث های حاشیه ای را اولویت می دادند نه مشکلات اصلی مانند معیشت را، علیرغم تبلیغات سوء، رئیسی که از ظرفیت همه مردم کشور بهره خواهد برد قطعاً از ظرفیت های همه کشورها، با تعامل سازنده استقبال خواهند کرد.

وی ادامه داد: در این روزها رفتار خوب و صمیمی بازاریان با رئیسی با وجود همه مشکلات کسب و کار، ما را به یاد اوایل انقلاب انداخت.

چمران : فساد را باید از ریشه قطع کرد/تبعیض و ناکارآمدی در بدنه دولت موج می زند

در ادامه مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز ناکارآمدی و عدم خلوص ما را شرمنده کرده اظهار داشت: مشارکت حداکثری و انتخاب هوشمندانه نه از روی احساسات هدف اصلی ماست.

وی تاکید کرد: رئیس جمهور باید هماهنگ کننده قوی باشد نه لزوما یک اقتصاددان یا سیاستمدار صرف، رئیس جمهور باید تیم های قوی در تمام زمینه ها داشته باشد.

چمران با بیان اینکه فساد را باید از ریشه قطع کرد تصریح کرد: امروز فساد باعث اقدامات فراقانونی شده تا حدی که رهبری ورود کرده اند، همه باید تلاش کنیم و اصل کار بر جهاد است ضمن اینکه سازماندهی و نظم مهم است.

رئیس سابق شورای شهر تهران ادامه داد: دعوت مردم به حضور پای صندوق با زبان نرم و انتخاب بهترین گزینه باید هدف باشد،  رئیسی با رأی بالا و ارزنده می تواند به عنوان بزرگ قوم انتخاب شود و همه ی ما را از شرایط حاضر نجات دهد.

وی تاکید کرد: انتخابات شوراها هم مهم است چرا که اولین محل ارتباط مردم در جامعه با شوراها و شهرداری است تا روز آخر که کفن و دفن ما باز با شهرداری است.

در ادامه آرامی نائب رئیس کمیسیون عمران با بیان اینکه امروز تبعیض و بی عدالتی و فساد و ناکارآمدی از شورا تا شهرداری و در بدنه دولت موج می زند گفت: مدیرانی با روحیه فسادستیز، عدالتخواه و جهادی باید مسئول شوند، شرایط گام دوم مثل اوایل انقلاب است و باید خانه به خانه رأی جمع کرد.

جوکار: کرونا بهانه شده تا دولتمردان در اتاق های شیشه ای خود بمانند

در ادامه محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون شوراها گفت: امروز هدف همه ما مشترک است، شوراها شبکه گسترده منتخبان مردم در کل کشور هستند.

وی افزود:  رئیسی پیرو فرمایش رهبر انقلاب کارهای گسترده ای در آستان قدس انجام دادند؛ ازجمله فعالیتهای جهادی، محرومیت زدایی، اشتغالزایی و ساخت مسکن تا کشور به تراز انقلاب برسد. ایشان در قوه قضا هم تحول بزرگی در حوزه فسادستیزی انجام دادند؛ واحدهای تعطیل شده را راه انداختند.

رئیس کمیسیون شوراها اظهار داشت: مشکلات امروز ما ناشی از عملکرد قوه مجریه است، بیکاری و کاهش ارزش پول ملی و فساد مالی با تیم قوی رئیس جمهور آینده حل خواهد شد.

جوکار با بیان اینکه متاسفانه کرونا بهانه شده تا دولتمردان در اتاق های شیشه ای خود بمانند افزود: بهترین گزینه برای نجات کشور در این دوران،  رئیسی است، داشتن خلوص نیت مانند زمان جنگ تحمیلی گام اول پیروزی است.

رشیدی : ۱۶ میلیون رای سابق  رئیسی را به ۲۶میلیون می رسانیم

در ادامه رشیدی عضو کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه از ابتدا در تمام نظرسنجی ها آقای رئیسی پیشتاز بودند و هستند گفت: باید مراقب بود؛ برخی افراد با طمع دست یابی به پُست و مقام، فعالیت هایی را انجام می دهند که می‌توان گفت نفوذی اند و باعث ریزش آرا خواهند بود.

عضو کمیسیون شوراها اظهار داشت: رسیدگی و توجه به جوانان و نوجوانان مهم است، نباید با خط کشی ها جوانان را از خود برانیم. ان شاءالله با نگاه مخلصانه ۱۶ میلیون رای سابق آقای رئیسی را به ۲۶میلیون می رسانیم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس