کد خبر 1225236
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
بورس نمایه

خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم سه هزار و ۷۷۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت انبوه‌سازی، املاک و مستغلات بیش از سایرین بود.

به گزارش سرویس بورس مشرق، در ساعت ۹ و ۳۰جمع صف‌های خرید حدود ۷۶۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هزار و ۵۴۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۷۷۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «تپکو» و «بنو» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده ۳۰۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «غکورش»، «برکت» و «فتوسا» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۶۷۵میلیارد تومان (۸۸درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۱۴۰میلیارد تومان (۲۵درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۲نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۳۴نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف لیزینگ رازی (ولرازی) به هفت درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

"انبوه‌سازی، املاک و مستغلات" کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۴۱۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۸۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه "محصولات غذایی و آشامیدنی" با تقاضای خرید ۱۲میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۲۸درصد از پنج هزار و ۳۰۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۵۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۹۸۲درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به پنج هزار و ۸۴۰میلیارد تومان خواهد رسید.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

منبع:اقتصادآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس