کد خبر 1218602
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
بورس نمایه

امروز سهامداران شرکت‌های نورد و قطعات فولادی، سرمایه‌گذاری ملی ایران و سیمان شمال در بورس و معامله‌گران شرکت‌های زغال‌سنگ پرورده طبس و سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش سرویس بورس مشرق، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۱۴ هزار و ۱۳۹واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۷۴هزار و ۶۷۱واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۳۷۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۷۲۲میلیارد تومان در بیش از ۳۴۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

پایان کار قرمز بورس؛ افزایش شیب نزولی شاخص

بر این اساس سهامداران شرکت‌های نورد و قطعات فولادی، سرمایه‌گذاری ملی ایران و سیمان شمال بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سیمان بجنورد، سرمایه‌گذاری استان هرمزگان و گروه صنایع بهشهر ایران بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۹۲۰میلیون ورقه به‌ارزش ۲۱ هزار و ۱۹۷میلیارد تومان در ۱۰۶هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۸۹واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۷۵۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، زغالسنگ پرورده طبس و سرمایه‌گذاری مس سرچشمه بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری سبحان، توسعه مولد نیروگاهی جهرم و سرمایه‌گذاری و عمران استان کرمان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha