کد خبر 1217470
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
بورس نمایه

خالص سفارشات فروش سهام به پنج هزار و ۲۰۰میلیارد تومان می‌رسد. «محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف فگستر به ۵۲.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش سرویس بورس مشرق، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۴۲۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۶۲۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۲۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «تپکو» و «سمگا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده حدود ۲۸۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «فگستر»، «کچاد» و «فجر» در نوبت انتظار است.

بیشتر بخوانید:

نقشه بورس امروز براساس ارزش معاملات+عکس

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۹۰میلیارد تومان (۹۳درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۳۲۰میلیارد تومان (۲۳درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در پنج نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۵۸نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف گسترش صنایع روی ایرانیان (فگستر) به ۵۲.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۵۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «انبوه سازی، املاک و مستغلات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۸۰میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات «بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی» با تقاضای ۱۸۵میلیارد تومانی همراه شد.

این جدول حدود ۲۴درصد از ۶هزار و ۳۵میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۵۳۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۱۲۷درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به پنج هزار و ۵۷۰میلیارد تومان خواهد رسید.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

منبع:اقتصادآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس