کد خبر 1215344
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۲
عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس : هفت تپه نماد ظلم و رانت و فساد در عالی‌ترین سطوح دولت بود

فعال کارگری شرکت هفت تپه گفت: عملکرد قوه قضائیه نشان داد که هنوز روزنه امید در این مملکت وجود دارد، زیرا پرونده شرکت هفت‌تپه، پرونده فساد بود و قوه قضائیه در این مورد سهم خودش را انجام می‌دهد.

به گزارش مشرق، یوسف بهمنی فعال کارگری و از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه با اشاره به ابطال واگذاری شرکت هفت‌تپه و برگشت آن به ملت، گفت: از قوه قضائیه بابت رأیی که صادر کرد تشکر می‌کنم، خوشحالیم که آیت‌الله رئیسی این رأی را به حق صادر کردند.

ببینید:

عکس/ شادی کارگران هفت‌تپه پس از خلع ید مالک قبلی

این فعال کارگری شرکت هفت‌تپه افزود: قوه قضائیه یک بار دیگر ثابت کرد شجاعت صدور آرایی مانند ابطال هفت‌تپه را دارد و این شجاعت را در عمل نشان داد.

بهمنی تأکید کرد: الآن تازه به سر خط رسیده‌ایم، شرکت هفت‌تپه مثل نوزاد تازه متولد شده و بیماری است که قلب باطری‌ای بر سینه دارد، نیاز به حمایت و پرورش دارد تا خسارات ناشی از مشکلات گذشته ترمیم پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

نماینده مجلس خواستار آزادی هفت تپه های قزوین شد

وی با اشاره به ورود مثمر ثمر قوه قضائیه به حل مشکلات شرکت هفت‌تپه، اضافه کرد: ما بارها از رئیس محترم قوه قضائیه درخواست کردیم تا برای ما سخنرانی داشته باشند، ما از زمان ورود آیت‌الله رئیسی به قوه قضائیه برای حل مشکل این شرکت خوش‌بین شدیم.

این فعال کارگری با تأکید براینکه خوش‌بین بودیم رئیس  قوه قضائیه در مقابل چنین فسادهایی خواهد ایستاد، تصریح کرد: با توجه به شعارهایی که در زمان حضور در این قوه داده بودند، چراغ‌های امید در دل ما روشن شد، بعد از کش و قوس‌های فراوان در منطقه مانند درگیری با کارفرما و حتی زندان رفتن‌ها و ... در نهایت با زحمات رئیس قوه قضائیه، واگذاری این شرکت باطل شد.

وی اظهار داشت: ورود قوه قضائیه پرونده هفت‌تپه را از دست مدیریت استان و شهرستان خارج کرد، بسیار اتفاق خوبی برای ما بود، این پرونده در سطح کلان مملکت در حال بررسی بود و برای ما جای خوشحالی و امید داشت، قوه قضائیه هم در تحقق این امر پای کار بر اساس رسالت ذاتی خود ایستاد.

بهمنی اظهار داشت: این پرونده در شعبه ۲۱ قوه قضائیه رفت و در آنجا رأی به نفع کارگران هفت‌تپه صادر شد، عملکرد قوه قضائیه نشان داد که هنوز روزنه امید در این مملکت وجود دارد، زیرا پرونده شرکت هفت‌تپه، پرونده فساد بود و قوه قضائیه در این مورد سهم خودش را انجام می‌دهد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس