تل‌آویو

پس از حمله راکتی گسترده گروه‌های مقاومت فلسطینی به مواضع رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی و شهرک‌های اطراف نوار غزه، تل‌آویو در مناطق نزدیک به این نوار حالت فوق‌العاده اعلام کرد.

به گزارش مشرق، منابع صهیونیستی، شامگاه امروز (دوشنبه)، گزارش دادند که «بنی گانتز» وزیر جنگ این رژیم در مناطق اطراف نوار غزه حالت فوق‌العاده اعلام کرده است.

طبق گزارش منابع صهیونیستی، گانتز در مناطق نزدیک نوار غزه تا شعاع ۸۰ کیلومتری به مدت ۴۸ ساعت حالت فوق‌العاده اعلام کرده است.

در عین حال، پایگاه خبری «عرب۴۸» به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» گزارش داد که کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی «حمله هوایی گسترده» علیه نوار غزه را تصویب کرده است.

در ادامه این گزارش آمده که سخنگوی نظامی ارتش رژیم صهیونیستی نیز مدعی شده است که ارتش این رژیم خود را برای «برای چند روز حمله آماده می‌کند».

این اعلام پس از حمله گسترده راکتی گروه‌های مقاومت مستقر درنوار غزه به مواضع رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی و شهرک‌های اطراف نوار غزه صورت گرفته است.

«کتائب عزالدین القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، عصر امروز، با تعیین ضرب‌الاجل برای رژیم صهیونیستی به تل‌آویو هشدار داد که نظامیان این رژیم تا ساعت (شش) ‌ به وقت محلی باید مسجد الاقصی و محله شیخ جراح را تخلیه و زندانیان فلسطینی را آزاد کنند که در پی عدم واکنش تل‌آویو به خواسته گروه‌های مقاومت، مواضع این رژیم در قدس اشغالی و شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف نوار غزه هدف حملات گسترده راکتی قرار گرفت.

مسجد الاقصی و مناطق پیرامون آن در بیت المقدس، طی روزهای اخیر تا به امروز، شاهد حملات شدید نظامیان صهیونیست در راستای نقشه‌های رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس و تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی بودکه در نتیجه مقاومت ساکنان قدس، چند صد تن از اهالی قدس اشغالی مجروح شدند.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha