کد خبر 1215011
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
کرباسچی

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: حزب کارگزاران آقایان ظریف، محسن هاشمی، جهانگیری، پزشکیان و شریعتمداری را به عنوان کاندیدای مدنظر به جبهه اصلاحات ایران پیشنهاد کرده است.

به گزارش مشرق،‌غلامرضا کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در گفت وگویی درباره کاندیداهای پیشنهادی حزب متبوعش که به نام آنها به جبهه اصلاحات ایران ارائه شده، گفت:  حزب کارگزاران پنج نفر را به عنوان کاندیدا به اصلاحات معرفی کرده است. در جبهه اصلاحات 14 نفر از طرف احزاب مختلف معرفی شدند و در نهایت حزب نیز پنج نفر را معرفی کرده است.

وی افزود: اعلام آمادگی این افراد برای حزب کاملا مشخص نیست اما چون بحث شان مطرح بوده است مطرح شدند؛ آقایان ظریف، محسن هاشمی، جهانگیری، پزشکیان و شریعتمداری از افرادی هستند که برای شرکت در انتخابات آمادگی دارند اما غیر از آقای پزشکیان هنوز هیچکدام به طور رسمی اعلام حضور در انتخابات نکرده است.

به گزارش تسنیم، اظهارات کرباسچی درباره کاندیداهای مورد نظر این حزب در حالی است که علیرغم اعلام سخنگوی جبهه اصلاحات ایران مبنی بر اینکه کاندیداهای نهایی اصلاح‌طلبان برای حضور در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری 20 اردیبهشت (امروز) معرفی می شود،  اسحاق جهانگیری، محمدجواد ظریف هنوز برای ارائه برنامه در جلسات جبهه اصلاحات حاضر نشده‌اند و حضورشان به عنوان کاندیداها در هاله ای از ابهام است. 

البته وزیر امور خارجه در نشست روز گذشته کمیسیون امنیت ملی گفته بود که به هیچ عنوان قصد کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ندارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 4
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  12 0
  5 نفر رو ببرید سر کوچه یک پفک هم نمیدن
 • ایرانی IR ۱۴:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  10 0
  شریعتمداری بره ذلمادش و گندی که در وزارت صمت زده را جمع کنه
 • IR ۱۶:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  7 0
  آخه مگر برای جامعه ومردم چیکار کردید که میخواهید بازهم بیائید باندبازی پارتی بازی فساد خرابکاری...کنید!؟رو که نیست سنگ پای قزوینه
 • IR ۱۶:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  8 0
  آخه مگر برای جامعه ومردم چیکار کردید که میخواهید بازهم بیائید باندبازی پارتی بازی فساد خرابکاری...کنید!؟رو که نیست سنگ پای قزوینه
 • FR ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  3 0
  شریعتمداری همون که نیمه شب از دفترش ثبت سفارش انجام میشد ؟!
 • احسان معتمدی IR ۱۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  10 0
  من جوان بودم و این آقای کرباسچی را دادگاه محاکمه میکرد همین بنظرم معاون قوه قضاییه و کرباسچی بهش میگفتند چگونه مثلاذاین چند صد میلیون را به فلانی دادی تا برود تفریح خارج نمیدانم پاداش آنقدر پول بیت المال را لذا و بخشش کرده بود که در مخیله انسان نمی گنجند اما متاسفانه با کسانیکه اموال بیت المال را نابود میکنند برخورد نمی شود این فرد اصلا اگر حرف زد باید دو نفر بروند و با کمربند بزنند به ماتهتک او اما میآید و برای آینده کشورمان نظر میدهد