کد خبر 1214612
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
بورس نمایه

امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری اعتباری ایران، سیمان داراب و نورد آلومینیوم در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند و نیروگاه زاگرس کوثر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش سرویس بورس مشرق، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۱۵هزار و ۵۹۱واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۵۱هزار و ۸۷۱واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۴میلیارد و ۷۳۴میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۳هزار و ۳۵۲میلیارد تومان در بیش از ۲۰۴هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

بورس راه نجات دیگری نیاز دارد

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری اعتباری ایران، سیمان داراب و نورد آلومینیوم بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پالایش نفت اصفهان، سرمایه‌گذاری سایپا و سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۶۵۰میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۶۰۲میلیارد تومان در ۶۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۳۸واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۲۲۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند، صنعتی دوده فام و نیروگاه زاگرس کوثر بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های پتروشیمی تندگویان، ذوب آهن اصفهان و پالایش نفت شیراز بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha