سناتور آمریکایی: بایدن در ۱۰۰ روز نخست بسیار بی‌ثبات بوده است

یک سناتور ارشد جمهوریخواه در اظهاراتی رئیس جمهور ایالات متحده را به اتخاذ اقدامات بی ثبات کننده در ماه‌های نخست حضورش در کاخ سفید متهم کرده است.

به گزارش مشرق، لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوریخواه در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در ۱۰۰ روز نخست ریاست جمهوری اش کاملا بی ثبات بوده و اقدامات بی ثبات کننده‌ای را اتخاذ کرده است. سیاست خارجی او نیز فاجعه بار بوده است. عملکرد اقتصادی او نیز قابل دفاع نیست.

بیشتر بخوانید:

هدف مذاکرات وین از زبان مقام ارشد دولت بایدن

گراهام در ادامه افزود: نظرسنجی جدید فاکس نیوز نشان می دهد بیش از ۴۳ درصد آمریکایی ها از عملکرد بایدن در ماه های نخست حضور در کاخ سفید ناراضی هستند. به نظر من او یک رئیس جمهور بسیار بی ثبات است. از نظر اقتصادی نیز عملکرد او به ضرر رونق بوده است، او می خواهد مالیات ها را افزایش دهد.

وی در ادامه به شدت از عملکرد بایدن در مدیریت بحران مهاجرت در مرز آمریکا و مکزیک انتقاد کرده است. جمهوریخواهان علت اصلی سرازیر شدن تعداد زیادی از مهاجران آمریکای مرکزی به مرزهای ایالات متحده را بازنگری بایدن در سیاست های سختگیرانه مهاجرتی ترامپ می دانند.

گراهام اظهار داشت: بایدن یک فاجعه برای سیاست خارجی بوده است. مرز در شرایط هرج و مرج قرار دارد. او قصد از سرگیری مذاکرات با نظام ایران را دارد؛ آن هم در شرایطی که آنها هیچ اقدامی برای تغییر انجام نداده‌اند. افغانستان در حال تجزیه شدن است. روسیه و چین نیز پیش از این او را کنار زده‌اند.

اظهارات گراهام در حالی است که بایدن قصد دارد طی روزهای آینده به مناسبت ۱۰۰ روز نخست ریاست جمهوری اش در کنگره سخنرانی کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس