کد خبر 1208201
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳

به گزارش مشرق، یک کاربر توئیتر نوشت:

پزشکیان گفته: «سر درنمیارم FATF چیه ولی این گرونیا بخاطر عدم تصویب FATFعه»!
این یک جمله مانیفست اصلاحطلبا و خلاصه ۸ سال سیاست خارجه دولت روحانیه..

خلاصه ۸ سال سیاست خارجی دولت روحانی

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 6
 • غیر قابل انتشار: 2
 • سید IR ۱۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
  19 2
  برجام را هم همین گونه ارزیابی و تصویب کردند!!! امثال پزشکیان و مطهری و وکیلی و مازنی و کواکبیان و بروجردی و لاریجانی و صادقی همگی اذعان کردند که بدون مطالعه متن برجام از آن حمایت کردند و حتی اظهار داشتند که نیازی به مطالعه دقیق آن نبود و شد آن چه شد!!!!
 • IR ۱۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
  12 0
  چه قدر سواد دارن مسئولین!!!!!!!!!
 • IR ۱۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
  3 0
  اقای نبویان بند به بند اف ای تی اف رو خوند و توضیح داد، نمیدونی برو ببین تا بدونی چیه. البته هم تو میدونی چیه هم اونا که دنبال تصویبش هستن. ما هم میدونیم. یاد زیبا کلام افتادم، تو دانشگاه داشت از برجام دفاع می کرد! گفتن برجام رو خوندی؟ گفت: نه!
  • IR ۱۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
   1 0
   ظریف خودش گفت من متن برجامو نخوندم
 • سربدار IR ۱۵:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
  2 0
  خانم وندی شرمن رئیس تیم آمریکا در مذاکرات 1+5 ایران، اخیراً کتاب خاطراتش را منتشر کرده که دربخش زیادی ازآن به جزئیات مذاکرات با طرفهای ایرانی پرداخته است.این دیپلمات یهودی که در جریان مذاکرات هسته ای به علت اظهارات توهین آمیزش در باره اینکه«فریبکاری بخشی از ذات مردم ایران است»که با خشم مردم ایران مواجه شد یک روز قبل ازتوافق( برجام و در اوج مذاکرات)، روحانی،رئیس جمهور ایران،توییتی زده بود به این مضمون که توافق تقریباً آماده است.با آن که او خیلی سریع این توییت را پاک کرد.ولی دست ایران را رو کرد.آنها دیگردر موقعیتی نبودند که توافق را از بین ببرند اولین بذرهای توافق با ایران پس از سخنرانی سالانه رئیس جمهوری بوش در سال 2002کاشته شد. جان کری، که آن زمان رئیس روابط خارجی سنا بود سفیر ایران در سارمان ملل را در بین نخبگان ایران،فردی ترقی خواه وکسی که می شد با او توافق کرد یافت. آن مرد جواد ظریف بود. در آخرین هفته من در مقام معاونت سیاسی وزارت خارجه ..... به سوئیت هتل مجید(تخت روانچی)و عباس(عراقچی)رفتم تا آنها را ببینم....همچون گذشته نمی توانستیم باهم دست بدهیم یا همدیگر را لمس کنیم حتی الان که وقت وداع بود ولی این دو ایرانی ، دو فرش زیبا را برای هدیه خداحافظی آورده بودند که بکی از طرف وزیر خارجه ،ظزیف و آنها بودو دیگری از طرف دفترریاست جمهور روحانی.... ومن... برای آنها هدیه ای مهیا نکرده بودم(از آنجا که ما رابطه دیپلماتیک نداریم،اعطای هدایا به لحاظ سیاسی مشکلاتی دارد)...
 • IR ۱۸:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
  1 0
  وقتی روحانی گفته کرونا هم مثل امریکا ست ازش بترسی پر رو میشه ولی خودش از ترس کرونا (مثلا )مجلس نمیره لایحه شو بده