کد خبر 1199194
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶
مهاجرانی: مقابل سوریه تاکتیک خاصی از تیم ملی ندیدم/ الان زمان جوانگرایی و تغییرات اساسی نیست

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: در بازی با سوریه تاکتیک خاصی از تیم ملی ندیدم و بیشتر از همه خلاقیت فردی بازیکنان به چشم آمد.

به گزارش مشرق، حشمت مهاجرانی درباره برتری 3 بر صفر تیم ملی برابر سوریه در دیداری تدارکاتی گفت: هدف از انجام بازی دوستانه قبل از مسابقات مقدماتی جام جهانی، ایجاد هماهنگی بین بازیکنان است که از باشگاه‌های مختلف در تیم ملی دور هم جمع می‌شوند و سرمربی هم این فرصت را دارد تا تفکراتش را در تیم پیاده کند. اگر تیم ملی با همین نفرات می‌خواهد برابر بحرین قرار بگیرد که جای بحث وجود ندارد ولی اگر قرار است نفرات دیگری اضافه شوند، چرا نباید از آنها در بازی‌های دوستانه استفاده کنیم؟ ما از لحاظ انجام بازی دوستانه در تنگنا هستیم و طبیعتا سرمربی تیم باید از نفراتی که برای انجام بازی با بحرین در برنامه‌هایش قرار دارند استفاده کند.

وی اضافه کرد: من بازی بحرین و اردن را مشاهده کردم و سوریه را بهتر از بحرین دیدم. سوری‌ها در این بازی دفاع ایران را تحت فشار قرار دادند و دفاع راست ما آسیب‌پذیر بود به همین دلیل المواس بارها از آن سمت خطرناک ظاهر شد و دیگر بازیکنان سوریه هم دفاع ما را به دردسر انداختند. 

مهاجرانی یادآور شد: واقعیت این است که بازی دلچسبی از تیم ملی ندیدم و در طول بازی حرکاتی نداشتیم که روی کار گروهی یا یک تاکتیک تمرین شده باشد. در این بازی تاکتیک خاصی از تیم ملی ندیدم و بیشتر حرکات انفرادی بازیکنان و خلاقیت فردی آنها به چشم آمد. امیدوارم تا فرصتی که در اختیار داریم چند بازی دوستانه دیگر انجام دهیم تا به شرایط خوبی برسیم. الان وقت جوانگرایی یا تغییرات جزیی و اساسی در تیم ملی نیست و باید برای بازی با بحرین نفراتی را انتخاب کنیم که در میادین بین‌المللی تجربه کافی داشته باشند. این را هم باید بگویم که تیم ما در هر شرایطی و در هر زمینی با این تیم روبه‌رو شود، نسبت به بحرین برتری دارد.

سرمربی پیشین تیم ملی با تمجید از تیم ملی عراق خاطرنشان کرد: عراق می‌تواند حریفی دردسرساز برای ما باشد، آنها تیم خوبی دارند و ازبکستان را هم شکست دادند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس