کد خبر 1190985
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
باشگاه شهر خودرو رسما به مدیریت استان واگذار شد

باشگاه شهر خودرو خراسان پس از کشمکش‌های فراوان پیرامون مالکیت امروز به مدیریت استان خراسان رضوی واگذار شد.

به گزارش مشرق، فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوان استان خراسان اظهار داشت: در جلسه‌ای که امروز در با حضور فرهاد حمیداوی و مسؤولان ورزش استان برگزار شد، در نهایت فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو موافقت خود را برای انتقال رسمی مالکیت این باشگاه به مدیریت استان خراسان رضوی اعلام کرد.

وی افزود: البته در جلسه گذشته نیز حمیدوای به صورت شفاهی موافقت خود را برای انتقال باشگاه اعلام کرده بود اما در نهایت امروز این اتفاق رسمی شد. البته او پیرامون هزینه‌های جاری باشگاه و همچنین مسائل مالی صحبت‌هایی را مطرح کرد که قرار است توسط مسؤولان استان خراسان رضوی پیگیری شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان تأکید کرد: با این اتفاق قرار است مسؤولان رده بالای استان در خصوص تغییر نام باشگاه بدهی‌های آن و مسائل مختلف تصمیمات لازم را اتخاذ کند. ضمن آنکه لازم است از زحمات فرهاد حمیدوای که در این چند سال هزینه‌هایی را برای زنده نگه داشتن فوتبال استان در سطح اول کشور متحمل شد تشکر کنم. همچنین امیدوار هستم با تلاش‌های مسؤولان استان و همکارانم در اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان بتوانیم مجددا شرایط تیم را در ادامه مسابقات بهبود بخشیده و شاهد موفقیت‌های پی در پی باشیم.

بعد التحریر: ساعاتی پس از این خبر نامه ای از سوی حمیدوای و باشگاه شهر خودرو منتشر شد که این انتقال را مشروط به اجرای بندهایی می کرد. متن نامه و شروط را اینجا ببینید

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس