نمایشگاه مجازی کتاب «تاریخ معاصر» آغاز به کار کرد

نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر از ساعت ۹ صبح امروز دوم اسفندماه به مدت ۷ روز آغاز به کار کرد.

به گزارش مشرق، نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر از ساعت ۹ صبح امروز دوم اسفندماه به مدت ۷ روز آغاز به کار کرد. این نمایشگاه، ۱۲۰۰ عنوان کتاب با همکاری ده‌ها ناشر برگزار می‌شود و علاقمندن برای تهیه آثار مورد علاقه خود می‌توانند به آن مراجعه کنند.

دبیرخانه نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر چندین نشست فرهنگی را با حضور شخصیت‌های برجسته و متخصص در تاریخ معاصر برای نمایشگاه در نظر گرفته‌ است. در این نمایشگاه، مردم می‌توانند کتاب‌های عرضه شده را با تخفیف ۲۰ درصد و ارسال رایگان آن خریداری کنند.

نمایشگاه مجازی کتاب «تاریخ معاصر» آغاز به کار کرد

نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر از دوم تا هشتم اسفندماه به آدرس www.ketabika.com  برگزار شده و علاقه‌مندان می‌توانند به این نشانی مراجعه و خرید کنند.

* شرایط و ضوابط خرید کتاب در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به شرح زیر است:

در این نمایشگاه، کتاب‌های منتشر شده درباره تاریخ معاصر از دوره کودتای انگلیسی رضاشاه تا رحلت حضرت امام خمینی(ره) از سوی ناشران شرکت‌کننده در نمایشگاه عرضه شده است.

سفارش و خرید کتاب به صورت ۲۴ ساعته در ایام نمایشگاه قابل انجام است.

افزودن کتاب به سبد خرید صرفا به معنی رزرو موقت کتاب است و تا زمانی که مبلغ سفارش پرداخت نشود، فرآیند خرید تکمیل نخواهد شد.

ضروری است هنگام خرید به مشخصات کتاب اعم از عنوان، ناشر، سال نشر، قیمت و ... دقت کنید، چرا که پس از پرداخت و تکمیل فرآیند خرید، امکان تغییر یا لغو سفارش وجود ندارد.

به منظور رعایت نکات امنیتی، پرداخت وجه خرید کتاب صرفاً از طریق درگاه‌های داخل سامانه نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر معتبر است. هرگونه پرداخت اعم از خرید کتاب یا دریافت مرسوله، خارج از این درگاه‌ها مجاز نیست و مسئولیت آن بر عهده خریدار است. در مواجهه با چنین مواردی آن را به شماره  ۰۲۱۶۶۹۶۸۹۳۴ (پشتیبانی نمایشگاه) اطلاع دهید.

در این نمایشگاه ارسال کتاب، برای خریداران رایگان است و خریدار فقط باید مبلغ نهایی خرید کتاب‌ها را طبق سفارش و فاکتور، صرفاً از طریق درگاه‌های سامانه نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر پرداخت کند.

هرگونه درخواست وجه از خریدار خارج از این روال ممنوع و تخلف است. خریداران در صورت مواجهه با چنین مواردی، مراتب را به شماره ۰۲۱۶۶۹۶۸۹۳۴اطلاع دهند.

خریداران موظف به درج نشانی پستی دقیق هستند و مسئولیت هرگونه خطا در نشانی بر عهده خریدار است.تغییر نشانی پس از تکمیل فرایند خرید و پرداخت وجه، امکان‌پذیر نیست.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام ناشران‌، خرید آثار و ... با سامانه پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر به شماره ۰۲۱۶۶۹۶۸۹۳۴ تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس