کد خبر 1182885
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱
گمرک اسلام قلعه افغانستان

سخنگوی گمرک گفت: پذیرش کلیه محموله‌های تجاری به غیر از سوخت در اسلام قلعه از سرگرفته شد و همچنین پذیرش کامیون‌های تجاری جدید در دوغارون ممنوع شد.

به گزارش مشرق، سید روح اله لطیفی با اشاره به بازگشایی مجدد گمرک اسلام قلعه افغانستان گفت: با بازگشایی مجدد گمرک اسلام قلعه افغانستان، کلیه کالاهای تجاری متوقف در مرز "دوغارون" به غیر محموله‌های سوختی، از امروز از سوی این گمرک پذیرش می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

آتش گسترده در گمرک اسلام قلعه چگونه مهار شد؟+عکس

وی افزود: پس از آتش سوزی گسترده در گمرک" اسلام قلعه" افغانستان، از روز گذشته به صورت محدود کامیون‌های حامل کالاهای سریع‌الفساد از سوی این گمرک پذیرش شد و از امروز نیز با اعلام طرف افغان، امکان ارسال کلیه کامیون‌های تجاری متوقف در مرز "دوغارون" به غیر از محموله‌های سوختی فراهم شده است.

ببینید:

عکس/ گمرک اسلام قلعه قبل و بعد از حادثه

سخنگوی گمرک گفت: این تصمیم صرفا برای کامیون‌های متوقف در مرز "دو غارون" است که حدود دو هزار و ۵۰۰ دستگاه است که نزدیک به دو هزار دستگاه از آن دارای محموله‌های تجاری غیرسوختی هستند و شامل محموله‌های جدید نمی‌شود، بر همین اساس تا اطلاع ثانوی و تخلیه کامیون‌های مرز، ورود محموله‌های جدید به "دوغارون" ممنوع است.

لطیفی در پایان گفت: محموله‌های سوختی، شامل بنزین، گاز مایع، گاز، گازوئیل را می‌شود فعلا بنا به اعلام طرف افغان، توسط گمرک اسلام قلعه صورت نذیرش نمی‌شوند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس