آغاز رقابت ۶ قاری برای کسب کرسی برترین مجلسی‌خوان کشور+اسامی - کراپ‌شده

مرحله نهایی جشنواره تلاوت‌های مجلسی با عنوان فجر تلاوت برای انتخاب برترین قاری مجلسی‌خوان کشور در سال ۱۳۹۹ دقایقی پیش با رقابت ۶ قاری در سالن همایش‌های برج میلاد تهران آغاز شد.

به گزارش مشرق، مرحله نهایی پانزدهمین جشنواره تلاوت‌های مجلسی با عنوان فجر تلاوت برای انتخاب برترین قاری مجلسی‌خوان کشور در سال ۱۳۹۹ دقایقی پیش با تلاوت مهدی غلام‌نژاد قاری بین‌المللی قرآن کریم در سالن همایش‌های برج میلاد تهران آغاز شد.

در این مرحله از جشنواره سید جاسم موسوی از خوزستان، حسین شالچی از تهران، سعید عبدی از تهران، امین عبدی از کرمانشاه، ابراهیم عقیلی از خراسان رضوی و سید محمد طاهایی از مازندران برای کسب عنوان برترین قاری مجلسی‌خوان کشور با هم رقابت می‌کنند.

در بخش حفظ کل این جشنواره هم آقایان محمد رسول تکبیری، سعید شاهرخی و رضا گلشاهی با هم رقابت می‌کنند. رقابت بخش حفظ بدون درنظر گرفتن موضوعاتی مانند صوت و لحن و ... است و شرکت‌کنندگان فقط در موضوع حسن حفظ با هم رقابت می‌کنند.

سال گذشته سعید عبدی از تهران مقام اول چهاردهمین دوره جشنواره تلاوت‌های مجلسی را از آن خود کرد.

جشنواره تلاوت‌های مجلسی امسال به صورت مجازی و حضوری در بیش از ۱۰۰ شهر کشور برگزار شد و امسال برای اولین‌بار رشته‌های ترتیل، حفظ، تلاوت بانوان و رده سنی نوجوانان به آن افزوده شد. همچنین امسال برای اولین‌بار بخش بین‌الملل جشنواره برگزار شد و که قاری اهل مراکش عنوان برتر را از آن خود کرد.

نفرات برتر رشته‌های مختلف جشنواره امشب معرفی و تجلیل می‌شوند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس