مصوبه‌ای که اجرا نشد/آیا مدیران ذوب‌آهن تحت فشار غیر ورزشی هستند؟

مصوبه هیات مدیره باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در مورد ادامه یا عدم همکاری با رحمان رضایی هنوز اجرایی نشده است.

به گزارش مشرق، تیم ذوب‌آهن اصفهان روز گذشته در بازی خانگی مقابل نفت مسجد سلیمان با نتیجه صفر بر صفر متوقف شد تا عملا فرصتی که هیات مدیره باشگاه در اختیار سرمربی تیم قرارداده بود، به پایان برسد.

چندی پیش مدیران ذوب‌آهن با توجه به نتایج این تیم از ابتدای فصل و حضور در پله پانزدهم جدول، تصمیم گرفتند ۵ بازی به رحمان‌رضایی فرصت بدهند تا اگر موفق به کسب ۱۱ امتیاز شد، همکاری با او ادامه داشته باشد اما با توجه به شکست مقابل سایپا و تساوی روز گذشته، ذوب‌آهن با هدایت رحمان‌رضایی در بهترین حالت ۱۰ امتیاز از ۵ بازی را در حساب خودش خواهد داشت و با این حساب طبق مصوبه هیات مدیره، این همکاری به اتمام رسیده است.
با این وجود هنوز خبری از اعمال تغییر و تحول روی نیمکت تیم فوتبال ذوب‌آهن نیست. تمرینات این تیم هم تا روز شنبه تعطیل است و مشخص نیست که چه سرنوشتی در انتظار آن خواهد بود.

شنیدها حاکی از آن است که حتی شب گذشته هیات مدیره باشگاه ذوب‌آهن جلسه‌ای اضطراری را ترتیب داد تا مصوبه خودش را اجرایی کند اما بر اساس فشارهای سیاسی که لارگانی عضو هیات رئیسه مجلس به آن اشاره کرده و آن را از طرف منتسبان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌داند، مدیران ذوب‌آهن قادر به اجرای این مصوبه نیستند.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که آیا تا زمان از سرگیری مجدد تمرینات ذوب‌آهن اتفاق دیگری می‌افتد یا اینکه هیات مدیره باشگاه مصوبه خودش را اجرایی می‌کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس