کد خبر 1169262
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
شرط گواهینامه شایستگی برای مدیریت در سطوح حرفه‌ای پایه و عملیاتی حذف شد

بر اساس مصوبه شورای عالی اداری که توسط رئیس جمهور ابلاغ شد، شرط دارا بودن گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت‌های مدیریتی برای انتصاب در سطوح حرفه‌ای پایه و عملیاتی حذف شد.

به گزارش مشرق، حذف شرط دارا بودن گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت‌های مدیریتی برای انتصاب در سطوح حرفه‌ای پایه و عملیاتی (تصویب‌نامه شماره ۳۸۶۰۶۰ مورخ ۲۷/۱۰/۱۳۹۹ شورای عالی اداری) توسط رئیس جمهور  به تمامی وزارتخانه‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی ابلاغ شد.

بر این اساس، شورای عالی اداری در یکصد و هشتاد و ششمین جلسه مورخ ۲۴/۹/۱۳۹۹ بنا به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور، به استناد بند (۱۱) ماده (۱۱۵) قانون مدیریت خدمات کشوری، یک تبصره به بند اول ماده (۲) تصویب‌نامه شماره ۵۷۹۰۹۵ مورخ ۱/۴/۱۳۹۵ شورا اضافه و تصویب نمود:

تبصره: شرط دارا بودن "گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت‌های مدیریتی" برای انتصاب در سطوح مدیریت حرفه‌ای پایه و عملیاتی (که به عنوان سطوح سرپرستی تعریف می‌گردند) از تاریخ این مصوبه به مدت (۳) سال الزامی نمی‌باشد. در شرایط مساوی اولویت انتصاب در سطوح مورد اشاره با دارندگان گواهینامه مذکور خواهد بود.

دولت دوازدهم جمهوری اسلامی ایران ,

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس