کد خبر 1168379
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
امیر دریادار سیاری

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: ارتش از همان ابتدای شیوع کرونا بیش از ۱۲ هزار نفر از کادر بهداشت و درمان خود را برای مقابله با این بیماری بسیج کردده و تا امروز هم ۱۲ شهید مدافع سلامت تقدیم کرده است.

به گزارش مشرق، طبق اعلام روابط عمومی ارتش،بهداری امام رضا (ع) اردوگاه فرهنگی آموزشی شهدای ارتش در استان مازندران (منطقه گهرباران شهرستان ساری) با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری، امیر سرتیپ خرم طوسی، رئیس بنیاد تعاون ارتش به بهره برداری رسید.
امیر سیاری ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف این اردوگاه فرهنگی آموزشی، مرکز بهداری امام رضا (ع) و تعدادی از اماکن و تجهیزات جدید این اردوگاه را افتتاح کرد.

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از همان ابتدای شیوع بیماری کرونا بیش از ۱۲ هزار نفر از کادر بهداشت و درمان خود را برای مقابله با این بیماری بسیج نموده و تا امروز هم ۱۲ شهید مدافع سلامت تقدیم میهن اسلامی نموده است.

وی افزود: همچنین ۱۴ هزار تخت نقاهتگاهی در کشور مهیا کردیم که به عنوان مثال می‌توان به نقاهتگاه ۲ هزار تختخوابی که ظرف مدت ۴۸ ساعت در تهران شکل گرفت اشاره نمود که بیانگر توانمندی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه با چنین بحران‌هایی است.

همچنین در این بازدید که امیر سرتیپ رضا خرم طوسی، مدیر عامل بنیاد تعاون ارتش نیز حضور داشت، سرهنگ رمضان صادقی، فرمانده اردوگاه فرهنگی آموزشی شهدای ارتش برنامه‌های آتی این اردوگاه ساحلی، در راستای ارتقای خدمت رسانی به کارکنان خدوم ارتش و خانواده‌های آنان را تشریح کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس