جو بایدن - نمایه

دو موسسه ماریوت و بلوکراس آمریکا اعلام کردند که پرداخت کمک‌های مالی به نمایندگان کنگره که علیه بایدن رأی داده‌اند را متوقف می‌کنند.

به گزارش مشرق به نقل از رویترز، شرکت ماریوت اینترنشنال که بزرگ‌ترین شرکت هتلداری جهان به شمار می‌رود به همراه انجمن بلوکراس اعلام کردند که تخصیص کمک‌های مالی به نمایندگان کنگره آمریکا که هفته گذشته در رای گیری برای نهایی شدن پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا رأی منفی داده‌اند را متوقف می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

پنتاگون: خشونت و ناآرامی در راه است

کنی کیم، سخنگوی شرکت ماریوت با تایید این خبر گفت:‌ ما شاهد اتفاقات مخربی در پایتخت برای زیر سوال بردن انتخابات عادلانه و مشروع بوده‌ایم و به خاطر همین تخصیص کمک‌های مالی توسط کمیته اقدامات سیاسی خود به کسانی که  در کنگره علیه پیروزی بایدن در انتخابات رأی داده‌اند را متوقف می‌کنیم. 

انجمن بلوکراس هم که متشکل از ۳۶ شرکت مستقل آمریکایی در حوزه ارائه خدمات بهداشتی است و به زودی به یک سوم جمعیت آمریکا خدمات می‌دهند، گفته که به خاطر خشونت‌های هفته گذشته و حمله غیرقابل باور به کنگره آمریکا در کنار رأی برخی نمایندگان در کنگره به زیر سوال بردن نتایج انتخابات ماه نوامبر از طریق به چالش کشیدن آراء کالج الکترال این انجمن کمک‌های مالی خود به نمایندگانی که در کنگره رای منفی داده‌اند را متوقف می‌کنند.

در خشونت‌های مربوط به حمله حامیان ترامپ به کنگره آمریکا ۵ نفر از جمله یک پلیس جان خود را از دست دادند. 

موسسه بانکی جی پی مورگان هم شب گذشته اعلام کرد که تمام کمک‌های مالی خود به سیاسیون آمریکا را حداقل برای ۶ ماه متوقف می‌کند. بانک سی تی گروپ هم گفته که در تخصیص کمک مالی به نمایندگانی که می‌خواستند با دستکاری آراء الکترال پیروزی بایدن در انتخابات را خدشه‌دار کنند، تجدیدنظر کرده است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس