کد خبر 1160803
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۹
دیدار مخفیانه محمود عباس با رئیس شین بت - کراپ‌شده

یک پایگاه خبری صهیونیستی از دیدار محرمانه رئیس تشکیلات خودگران فلسطینی با رئیس سازمان شین بت در رام الله خبر داده است.

به گزارش مشرق، یک پایگاه خبری عبری زبان ادعا کرد که «نداو آرگامان» رئیس سازمان امنیت و اطلاعات داخلی رژیم صهیونیستی(شین بت) اخیرا با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی در کرانه باختری دیدار کرده است.

براساس گزارش پایگاه خبری قدس، خبرنگار این پایگاه خبری صهیونیستی مدعی است که این دیدار در منزل محمود عباس در رام الله برگزار شده و پیش از ازسرگیری هماهنگی‌های امنیتی میان تل آویو و تشکیلات خودگردان فلسطینی انجام شده است.

به گفته این خبرنگار اسرائیلی، محور رایزنیهای دو طرف از سرگیری هماهنگی‌های امنیتی میان دو طرف و همچنین بازگرداندن درآمد حاصل از مالیاتها به تشکیلات خودگردان بوده است.

طبق توافق اسلو (۱۹۹۳) رژیم صهیونیستی باید تمامی درآمدهای گمرکی، مالی و بانکی بین اشخاص و دیگر طرف‌ها را به طور ماهانه به رام‌الله تحویل دهد.

تشکیلات خودگردان فلسطین در ماه مه ۲۰۲۰ در اعتراض به طرح اشغال کرانه باختری هماهنگیهای امنیتی با رژیم صهیونیستی را متوقف کرده بود اما این اقدامات از ماه نوامبر دوباره از سرگرفته شد.

مرکز فلسطینی ویژه پژوهش‌های سیاسی و آماری در رام‌الله اخیرا یک نظرسنجی در کرانه باختری و نوار غزه انجام داده که نشان می‌دهد میزان مطالبه برای استعفای محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان افزایش داشته و به دو سوم (۶۶ درصد) رسیده است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس