فرمانده سپاه: دشمنان آرزوی تسلط بر ما را به گور می برند

سرلشکر سلامی گفت: تمام لوازم شکست دشمنان را دراختیار داریم و آنها آرزوی تسلط بر ما را به گور می برند.

به گزارش مشرق،سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیش کنگره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم شمال کشور در مصلی ساری با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و کسانی که سخاوتمندانه رشیدترین جوانان خود را برای دفاع از دین خدا و عزت اسلام و ملت زره جهاد پوشیدند و جوانانشان را بدرقه کردند، افزود:  عند ربهم یرزقون زیباترین موقعیت است زیرا قرب معنوی به خداوند متعال دارای اجر شهادت است و رسیدن به بالاترین نیکویی، میل درونی و کششش درونی شهیدان است.

وی با بیان اینکه عزت و آبروی مسلمانان از مسیر شهادت به دست آمده است، گفت: شهیدان این هنر را دارند که واقعیت‌های پنهان در ذهن دشمن را بشناسند؛ شهیدان قدرت بصیرت و نفوذ نگاه در اعماق و رفتار دشمن دارند تا طراحی دشمن را برای مسلمانان دریابند .

فرمانده کل سپاه  با بیان اینکه شهیدان دست می‌دهند تا دست‌های ما باز شود، تصریح کرد: شهیدان می‌سوزند و قطعه قطعه می‌شوند تا امت به آرامش برسد و در درون آتشی که در دشمن برافروخته است، "بردا" و "سلاما" هستند تا مردم با آرامش و امنیت زندگی کنند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه شهدا مظاهر غیرت الهی هستند، تصریح کرد: شهدا نمی‌توانند ببییند در سرزمین‌های اسلامی به نوامیس مسلمین تعرض و آنها بی خانمان شوند و قدرت تحمل این درد را ندارند.

وی ادامه داد: شهیدان نقشه دشمنان را می‌بینند زیرا قدرت رویت ملکوتی دارند اما دشمن می‌گوید شما نباید مستقل باشید و باید آنگونه عمل کنید که ما می‌گوییم و همه چیز را باید از ما بخرید.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد نیازمند باشیم و با کسانی دوست باشیم که آنان می‌خواهند، تصریح کرد: دشمن می‌گوید از مسلمانان و مظلومان و حتی از خودتان دفاع نکنید، موشک نداشته باشید تا ما بدون ترس از موشک، شب و روز شما را بزنیم و دانش نداشته باشید زیرا دانشمندان تان را می کشیم.

فرمانده کل سپاه در ادامه تصریح کرد: دشمن می‌خواهد تا عقب بمانیم و می‌گوید نیازی نیست با هویت اسلامی زندگی کنید، آنان همه وجود ما را می‌خواهند و ما هم به آنان می‌گوییم شما غلط می‌کنید برای ما تصمیم بگیرید، ما مسلمانیم و فقط در مقابل خدا تعظیم می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ما آزاد و مستقل هستیم، یادآور شد: آنها می‌گویند ما آمده‌ایم اینجا و  برای شما امنیت برقرار می‌کنیم، مسلح نباشید زیرا ما می‌گوییم چقدر سلاح داشته باشید و پیشرفت کنید اما جوانان برومند سرزمینهای اسلامی خواب‌های شیطانی دشمن را باطل می‌کنند و سینه‌های ستبر شهیدانی چون سردار سلیمانی و یارانش اجازه نمی‌دهد تیرهای بلا برجان مردمان ما بنشیند.

وی گفت: مردانی مانند شهید سلیمانی وجود دارند که 41 سال لباس جهاد را از تن بیرون نمی‌کند و جغرافیا و مرز نمی‌شناسد و عراق ، سوریه ، لبنان و .... همه جا میدان نبردش است.

سرلشکر سلامی با تاکید براینکه باید به مردان و جوانان شهید افتخار کنیم و اگر نبودند ما نبودیم، گفت: شهادت آنان معادل حیات، عزت، امنیت، پیشرفت ما است و با آنکه دشمن رها نمی‌کند ما ایستاده‌ایم و تا آخر می‌ایستیم و همه دشمنان را اخراج می‌کنیم .

وی افزود: دشمنان آرزوی تسلط بر ما را به گور می برند ؛ ما به آنان می گوییم از آرزوهای پست دست بکشید و به مردم ما کاری نداشته باشید.

فرمانده کل سپاه با عنوان اینکه تمام لوازم شکست دشمنان را دراختیار داریم و لوازمی که در اختیار ما است منحصربفرد است، گفت: به لطف الهی رهبر متفکر، شجاع، برجسته دارای تفکر الهی، دشمن شناس، حکیم و دور اندیشی داریم که هیچ جای عالم آن را ندارد.

سرلشکر سلامی با عنوان اینکه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) شجاعانه با دلی آرام و روح و قلبی مطمئن و  قلبی امیدوار به آینده، امت را هدایت می‌کند، گفت: ما دشمن را می‌شناسیم زیرا مکتبی به نام اسلام داریم و میراث گرانبهای الهی برای بشریت را داریم.

وی  مکتب اسلام را شکست ناپذیر توصیف و تصریح کرد:  ما فرزندان عاشوراییم و با مدل عاشورا از دین و کشور دفاع می‌کنیم. فشار حداکثری دشمن شکست می‌خورد و دشمن دیگر رمقی برای تهدید کردن ندارد و هرگز درمقابل دشمن شکست نمی‌خوریم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه همه آرزوها و هدف‌های دشمن شکسته شده است، گفت: نه فشار حداکثری، ملت ایران را از ادامه راه و استقلال خویش منصرف کرد و نه ضجه ها و فشارهای دشمن این کشور را از گسترش قدرت دفاعی و موشک‌هایش و نه ترور شهیدان عزیزی همانند فخری زاده ملت را از ادامه راه پیشرفت‌های علمی بازخواهد داشت و نه شهادت سردار بزرگ، ما را از پای نشاند ؛ ما راه را ادامه می‌دهیم و خسته نمی‌شویم.

سرلشکر سلامی با تاکید براینکه به پیروزی اطمینان داریم و می‌دانیم تا پیروزی راه زیادی نمانده است، گفت: ملت عزیز ما نقشه شکوه را با استمرار ایستادگی کامل می‌کند.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 22
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 20
 • IR ۱۵:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  12 23
  وقتی کشاورزی و صنعت ضعیف باشه تصمیم میگیرن
  • سردار سلامی IR ۰۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۸
   4 3
   ممنون که راهنمایی کردی نمی‌گفتی از کی یاد می‌گرفتیم؟!
 • دیده بان IR ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  18 5
  فان حزب الله هم الغالبون
 • DE ۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  30 8
  درود به شرفت سردار باغیرت ایرانی. مرد با غیرت ایرانی.
 • IR ۱۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  15 5
  سردار دشمنان خارجی حمله نظامی راکتار گذاشته اند اما با تحریم وبکار گیری پادوهای داخلی خود دنبال گرفتن مولف های قدرت ایران ازش بگیرند وباگرفتن مولف های قدرت سپس حمله کنند
 • FR ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  20 7
  درود بر سردار شجاع وانقلابی که انصافا اقتدار کلامش انرژی زاست وامیدوار کننده
 • علی خدایی IR ۱۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  14 4
  درود بر نظامیان قدرتمند و شجاع ایران عزیز و با تمامیت اراضی ایران مان
 • محمدایوب IR ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  16 6
  سردار تامردان مردی مثل شما وشهید قاسم سلیمانی وحججی ها هستند امام عزیز ۴۰سال پیش فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. روحش شاد اما باید غضنفر های داخلی استحاله طلبان که هرروز برای کدخدا دم تکان میدهند یا آن بیچاره که بویی از امام نبرده دل به کدخدا بسته روزی اوباما را با ادب و امضای کری را تضمین روزی بارفتن ترامپ شادی وبا آمدن بایدن جشن میگیرد باید ترسید دشمن با وجود اینها مگر دیوانه باشد با ماوارد جنگ شود اینها به مانند سرطانی در بدن فردی هستند که دشمن خودش را درگیر کشتن آن فرد نمیکند چون میداند سرطان کارخودش رامیکند آن غده سرطانی را تقویت میکند
 • عباس IR ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  13 6
  دولت مردها، غیرت رو از این سردار بزرگوار یاد بگیرند
  • محمدایوب IR ۱۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
   5 3
   دولت مردا؟ اوا تهمت نزن ظریف خودکار برات پرت میکنه ها اشنا هم ازت شکایت میکنه.
 • ایرانی IR ۱۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  18 4
  سلام خدا بر سپاه پاسداران وهمه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران. خداقوت خسته نباشید.
 • IR ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  13 4
  سلام برسپاهیان پاک سرشت اسلام ولعنت بر جماعت حماقت ونومیدی
 • IR ۲۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  10 4
  چرا معامله تسلیحاتی با روسیه و خرید هواپیماهای جنگی عملیاتی نمی شود همینکه سوخوهای 30یا میگ های 35در آسمان ایران شروع به پرواز کردند خیلی از کشورها تغییر موضع داده و سعی در نزدیکی به ایران را خواهند داشت
 • IR ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  17 4
  درود بر سردار سلامی عزیز
 • نادر IR ۲۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  16 3
  سردار خسته نباشی مطمئن باش تلاش هاش شما و سایر مجاهدان صدیق بی ثمر نخواهد بود در این را خیانت ها کم کاری ها و خباثت ها بسیار است اما شما کارتان درست است تا زمانی که برای خدا باشد دعای خیر مادران و دلسوزان اسلام و وطن همیشه بدرقه را شماست در این راه از همه ظرفیت های کشور استفاده کنید و فقط به اصفهان تمرکز نکنید انسان های مدیر و شایسته در همه جای کشور پراکنده هستند و در بین همه اقوام
 • فدایی رهبر IR ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
  16 7
  جانم فدای سپاه عزیز.
 • US ۰۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۸
  9 3
  اقتصاد مقاومتی, فرهنگ ساده زیستی, تولید علم و تکنولوژی, نابودی فساد و مفسدان اقتصادی در کنار قدرت نظامی.
 • DE ۰۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۸
  5 4
  درود و خسته نباشی به سردار باهوش و عزیز ، ما هم راهتان را با قدرت ادامه می‌دهیم . مرگ بر امریکا و صهیونیست کثیف ‌قاتل بشریت
 • GB ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۸
  2 3
  مزدوران داخلی و اطلاح طلبان هزاران بار از دشمنان خارجی خطرناک تر هستند برای کشور از آنجا که در امتداد قاجار حرکت می‌کنند.
 • غربزدگی IR ۰۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
  6 3
  سردار عزیز تسلط را چه چیزی معنا می کند؟ مگر عوامل غرب در دانشگاه های ما حضور ندارند؟ فرزندان معصوم ما وارد دانشگاه می شوند مورد شستشوی مغزی اساتید غربگرا قرار می گیرند و حتی نماز و روزه را هم ترک می کنند؟؟؟ تا کی باید وضعیت این باشد چرا اصلاح صورت نمی گیرد....اکثر بدنه دولت ما غربگرا هستند این تسلط نیست...لباس مردان و زنان ما غربی است این تسلط نیست!!!
 • سرزمینم ایران IR ۰۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
  6 3
  آقای سلامی عزیز اگر واقعا آنها برای ما تصمیم نمی گیرند پس چرا ارکان اقتصاد کشور ما در داخل جمهوری اسلامی در دست دشمنان دین خداست... چرا دولت ما غربگراست...چرا برخی از نمایندگان ما معاند نظامند مثل مجلس ششم

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس