مدرسه نمایه

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: بر اساس ستاد ملی مبارزه با کرونا همچنان آموزش مجازی است و از طریق برنامه شاد همچنان برپا است.

به گزارش مشرق، مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص برگزاری حضوری مدارس در تهران، گفت: براساس ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام شده است که مدارس غیر حضوری است، حتی اگر هم میزان تلفات سیر نزولی داشته باشد تا رسیدن به وضعیت مطلوب آموزش مجازی است و معلمان همچنان بصورت غیر حضوری آموزش را پیگیری کنند.

ببینید:

عکس/ بازگشایی مدارس ابتدایی در نیویورک

ثقفی در خصوص برگزاری حضوری برخی مدارس در تهران گفت: قطعاً صحت ندارد و بر اساس ستاد ملی مبارزه با کرونا همچنان آموزش مجازی است به شکل قانونی هیچ ابلاغی به مدارس برای بازگشایی و آموزش به صورت حضوری نشده است و همچنان آموزش به صورت مجازی در برنامه شاد برگزار می‌شود.

سخنگوی آموزش و پرورش اعلام کرد: بر اساس ستاد ملی مبارزه با کرونا هر مدارسی اگر حضوری برگزار شود و حضور دانش‌آموزان را در مدارس داشته باشد تخلف کرده است در خصوص همه مدارس چه دولتی و غیردولتی و غیرانتفاعی، آموزش همچنان غیر حضوری و به صورت مجازی برپا است و اگر کسی با این تخلفات آموزش به صورت حضوری در مدارس مواجه شود حتماً با شماره تماس ۸۸۹۶۴۰۰۶ تماس بگیرند و تخلفات ناشی از حضوری بودن مدارس را گزارش دهند.

وی توضیح داد: با گزارش تخلف، آموزش و پرورش هم بازرسانی را به محل گزارش شده، ارسال و مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر تخلفی صورت گرفته باشد با خاطیان امر برخورد قانونی خواهد شد در خصوص مدارس غیر انتفاعی هم به این صورت است همچنان مجازی است و بدون مجوز از ستاد ملی کرونا حق برگزاری حضوری را ندارند.

ثقفی در خصوص برگزاری امتحانات ترم بیان کرد: در خصوص برگزاری امتحانات ترم هنوز تعیین تکلیف نهایی نشده است و به محض مشخص شدن نحوه برگزاری امتحانات ترم (حضوری یا غیرحضوری) آموزش و پرورش اعلام خواهد کرد، فعلا به زمان برگزاری امتحانات نرسیدیم و در صورت مشخص شدند و بررسی‌های لازم تکلیف نهایی مشخص و آموزش پرورش اعلام می‌کند که ارزشیابی نهایی امتحانات ترم به چه صورت برگزار شود.
 

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس