کد خبر 1153386
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
اعترافات تکان دهنده بهلول، قاتل ۶۰ ساله شیما صباگردی+ فیلم

بهلول ابوالحسنی مرد ۶۰ ساله‌ای که یک سال پیش دختر ۱۶ ساله‌ای را ربوده و او را به قتل رساند بود، به اقدام خود اعتراف کرد.

به گزارش مشرق، حدود دو ماه پیش بود که پدر شیما دختر ۱۶ ساله‌ از رئیس قوه قضاییه درخواست پیگیری وضعیت دخترش را کرد و به دنبال آن دادستان تهران دستور ویژه برای رسیدگی به این پرونده را صادر کرد و در نهایت صبح امروز بهلول ابوالحسن زاده صحنه قتل دختر ۱۶ ساله را بازسازی کرد.

بیشتر بخوانید:

جسد «شیما» در باغچه خانه قاتل پیدا شد +عکس

به گفته پدر شیما ماجرا از این قرار بود که بهلول ابوالحسن زاده به عنوان راننده تاکسی شیما را سوار کرده و پس از بازجویی‌ها اعتراف کرده که او را مخفی کرده و شیما را به مواد مخدر آلوده کرده بود و با سلب آزادی و مخفی کردن او، این دختر را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

وی در اعترافات خود گفته بود که شیما را در خیابان نظام آباد تهران پیاده کرده است، اما پس از پیگیری‌ها مشخص شد که وی شیما را در خانه خود محبوس کرده بوده و سپس او را به قتل رسانده است.

اعترافات تکان دهنده بهلول، قاتل ۶۰ ساله شیما صباگردی مقدم+ فیلم

مخفی کردن دختری ۱۶ ساله در خانه‌ای پوشانده شده

بهلول ابوالحسنی در اعترافات خود گفته است که با حیله و اغفال دختر ۱۶ ساله را از بیست و ششم مرداد سال گذشته ربوده بوده و پس از دستگیری اعتراف کرد که او را در باغچه صاحبخانه خود دفن کرده است.

او بیش از یک ماه این دختر را مخفی کرده بوده، اما پس از دستگیری و طی اعترافات دروغین گفته بود که شیما فرار کرده است، اما به گفته پدر شیما، این قاتل زمانی که دخترش را مخفی کرده بوده، تمام نمای خانه خود را از بیرون و داخل پوشانده بود و هنگامی که شیما دو بار فرصت خروج از خانه و فرار از دست این شیطان صفت را داشته، هر بار سد راه او شده است.

اعترافات تکان دهنده بهلول، قاتل ۶۰ ساله شیما صباگردی+ فیلم

پس از شکایت خانواده شیما و تحت تعقیب قرار گرفتن بهلول ابوالحسن زاده، ابعاد تازه از این پرونده روشن شد و این قاتل که در ابتدا به دنبال آن بود تا با بیان اعترافاتی دروغین از دست قانون فرار کند، صبح امروز صحنه قتل را بازسازی کرد و از قتلی که انجام داده ابراز پشیمانی و ندامت کرد.

مشروح اعترافات بهلول قاتل دختر ۱۶ ساله را می‌توانید در فیلم زیر مشاهده کنید.

دانلود

قاتل شیما: از کرده خود پشیمانم

بهلول ابوالحسن زاده قاتل دختر ۱۶ ساله، گفت: درگیری میان من و شیما به مدت ۲۰ ثانیه هم طول نکشید که حتی پس از آن برای احیای او تلاش کردم، اما متاسفانه او فوت کرد و از کرده خود پشیمان هستم.

پدر شیما دختر ۱۴ ساله‌ای که توسط بهلول به قتل رسیده است، اظهار کرد: ما انتظار داشتیم که فرزند خود را پیدا کنیم و فکر نمی‌کردیم که فردی با این سن فرزند ما را کشته باشد، حتی چند ماهی که او دستگیر شده بود، وضعیت فرزندمان را پرس و جو می‌کردیم، در حالی که او جسد دخترم را در خانه خود دفن کرده بود و سرانجام در حیاط صاحبخانه او جسد دختر من پیدا شد.

دانلود

بدین ترتیب ماموران پلیس آگاهی تهران به پایانه بیهقی رفته و دوربین‌های مداربسته را مورد بازبینی قرار دادند و مشخص شد شیما سوار بر خوروی پژو پرشیا سفید رنگی شده که در بررسی شماره پلاک خودرو، ماموران به سرنخ جدیدی رسیدند.

بهلول قاتل شیما شناسایی شد

بررسی شماره پلاک خودرو به بهلول قاتل شیما صباگردی مقدم رسید و بهلول در تحقیقات پلیسی ادعا کرد که شیما را پس از سوار کردن در منطقه نظام آباد از خودرو پیاده کردم و دیگر اطلاعی از سرنوشت او ندارم.

تحقیقات نشان از آن داشت که بهلول قاتل شیما در منطقه نظام آباد تردد نداشته که در این مرحله بهلول ادعا کرد که شیما صباگردی مقدم دو هفته در خانه اش حضور داشته، اما او از خانه خارج شده و دیگر اطلاعی از او ندارم، ماموران با توجه به اینکه هیچ مدرکی برای دستگیری بهلول قاتل شیما نداشتند این مرد را با قرار وثیقه آزاد کردند.

در خواست کمک پدر شیما از قوه قضاییه

پدر شیما صباگردی مقدم که نگران سرنوشت دخترش بود با انتشار فیلمی در فضای مجازی از رییس قوه قضاییه در خواست رسیدگی و پیگیری قضایی برای پیدا کردن دخترش را خواستار شد که در ادامه با انتشار این فیلم بهلول قاتل شیما بار دیگر دستگیر شد.

آبان ماه امسال بود که بهلول قاتل شیما با دستور مقام قضایی دستگیر شد و به مرگ شیما صباگردی مقدم اعتراف کرد و پدر شیما درخواست قصاص قاتل فرزندش را کرد.

جسد شیما صباگردی مقدم کجاست؟

بهلول قاتل شیما در اعترافات ابتدایی ادعا کرد که شیما در خانه من زندگی می‌کرد و، چون نمی‌خواستم همسایه متوجه حضور او شوند وقتی از خانه خارج می‌شدم در را قفل می‌کردم.

وی افزود: شب حادثه با شیما صباگردی مقدم مواد کشیدیم و او کمی زیاده روی کرد و خوابید، صبح وقتی از خواب بیدار شدم او نفس نمی‌کشید و متوجه شدم که به خاطر مصرف مواد مخدر به کام مرگ فرو رفته است به همین خاطر تا تاریکی هوا صبر کردم و سپس جسد را لای پتو پیچیده و جسد را روی صندلی عقب گذاشتم و شبانه به سمت مرز خدا آفرین در آذربایجان شرقی رفتم و جسد شیما صباگردی مقدم را در کنار رودخانه ارس خاک کردم.

بدین ترتیب ماموران به محلی که بهلول قاتل شیما در مورد دفن جسد شیما صباگردی مقدم اعتراف کرده بود رفته، اما هیچ اثری از جسد به دست نیامد و بهلول قاتل شیما در تحقیقات پلیسی ادعا کرد که شاید بارش باران و سیل در سال قبل جسد را جابجا کرده است.

عکس کندن زمین توسط بهلول برای پیدا کردن جسد شیما صباگردی مقدم

ادعای جدید در قتل شیما

بهلول هفته گذشته ادعا کرد که شیما صباگردی مقدم به خاطر مصرف زیاد مواد به کام مرگ فرو رفت و برای اینکه پای من در این پرونده باز نشود جسد ش را داخل خودرویم گذاشته و به سمت جاده چالوس رفتم و جسد را در جاده چالوس خاک کردم.

ماموران به آدرس جدیدی که گفته شده بود رفته، اما هیچ اثری از جسد شیماصبا گردی مقدم به دست نیامد تا اینکه بهلول عصر جمعه ۱۴ آذر ماه محل دفن جسد شیما صبا گردی مقدم را لو داد.

صبح امروز شنبه ۱۵ آذر ماه کارآگاهان پلیس آگاهی تهران، همراه تیم تشخیص هویت و ماموران سازمان آتش نشانی و تیم پزشکی قانونی و بازپرس شعبه ۷ دادسرای امور جنایی به خیابان نیافر در منطقه نامجو اعزام شدند.

حیاط خانه قدیمی درخت زیادی داشت و بهلول قاتل شیما که در صحنه حضور داشت ادعا کرد جسد را داخل باغچه دفن کرده است که پس از کندن زمین جسد شیماصباگردی مقدم کشف شد.

بهلول قاتل شیما بالای سر جسد

از جسد شیما صباگردی مقدم تنها چند استخوان و جمجمه در لباس و مانتوی بزرگی کشف شد و بهلول قاتل شیما در اعترافاتش گفت: شیما در خانه من بود که روز حادثه او شروع به فحاشی به من کرد که در یک لحظه عصبانی شدم و با شال گردن خود شیما او را خفه کردم.

بهلول قاتل شیما افزود: صاحبخانه ام که پیرزن تنهایی است یک خانه حیاط دار دارد و اطلاع داشتم که روزهای پنج شنبه و جمعه به خانه خواهرزاده اش می‌رود که توانستم کلید خانه اش را به دست بیاورم و وقتی در خانه نبود جسد شیما صباگردی مقدم را به خانه صاحبخانه ام که در نزدیکی خانه ام بود منتقل کردم و جسد را داخل باغچه دفن کردم.

گفتگو با بهلول قاتل شیما

با شیما صباگردی مقدم چطور آشنا شدی؟

در ترمینال بیهقی با شیما آشنا شدم و وقتی با هم صحبت کردیم متوجه شدم او از خانه فرار کرده است و پیشنهاد دادم به خانه ام بیاید که پذیرفت.

چطور خیلی زود به تو اعتماد کرد؟

وقتی داخل ماشین نشست اجازه گرفت که سیگار بکشد که به او گفتم به جز سیگار خلاف دیگری هم می‌کنی که عنوان کرد که شیشه می‌کشم و با توجه به اینکه من هم اعتیاد به مواد مخدر شیشه داشتم به من اعتماد کرد و در مدت ۴۰ تا ۵۰ روزی که در خانه ام بود با هم شیشه می‌کشیدیم.

شنیده بودم شیما ۲ هفته در خانه ات بود؟

نه، شیما صباگردی مقدم نزدیک به ۵۰ روز در خانه من بود تا اینکه در یک صحنه دست به قتل زدم.

شیما صباگردی مقدم را زندانی کرده بودی؟

نه، صبح‌ها که می‌خواستم از خانه خارج شوم شیما از من می‌خواست که در خانه را قفل کنم، من او را زندانی نکرده بودم.

چرا شیما را به قتل رساندی؟

بهلول قاتل شیما گفت: شیما علاوه بر شیشه و سیگار، قرص اعصاب هم می‌خورد. شب حادثه، قرص‌های شیما تمام شده بود که از من خواست برایش قرص بخرم، ساعت ۱۱ شب بود هرجا رفتم قرص اعصابی که شیما می‌خواست را نداشت به همین خاطر به خانه بازگشتم، شیما در حال تماشای تلویزیون بود، عصبانی بود و سر اینکه نتوانسته بودم قرص هایش را بخرم شروع به فحاشی به من و خانواده ام کرد که در یک لحظه عصبانی شدم و شالی که دور گردنش بود را کشیدم و بعد از یک دقیقه متوجه شدم شیما فوت کرده است.

شال گردن دور گردن شیما چه می‌کرد؟

شیما در این مدت که در خانه ام بود همیشه شال و لباس داشت.

خانواده ات کجا هستند؟

چند سالی است که خانواده ام از من جدا شدند و به کشور ترکیه رفته اند، شیما در لحظه عصبانیتش به خانواده ام فحاشی می‌کرد که عصبانی شدم.

رابطه ات با شیما در چه حدی بود؟

من با شیما هیچ رابطه‌ای نداشتم، از وقتی که همسرم از من جدا شد دیگر هیچ حسی به زنان ندارم.

جسد شیما را چه کردی؟

همان شب یک مانتو بزرگ تن شیما کردم و جسدش را داخل نایلون فرش لوله شده گذاشتم و بعد جسد بسته بندی شده را با یک ملحفه بسته بندی کردم و بعد از یک ساعت از قتل جسد را روی صندلی عقب خودرویم گذاشته و به سمت خانه صاحبخانه ام که در نزدیکی خانه ام بود رفتم و خودرو را یک کوچه بالاتر از محل دفن جسد پارک کردم و پیاده به خانه صاحبخانه ام رفتم و در باغچه حیاط خانه شروع به کندن کردم.

صاحبخانه ات نبود؟

نه، شناخت زیادی از زن صاحبخانه داشتم و می‌دانستم او آخر هفته‌ها به خانه خواهرزاده اش می‌رود و کسی در خانه نیست.

کلید خانه را از کجا تهیه کردی؟

در حیاط خانه زن صاحبخانه ام یک انباری کوچک بود که کلید خانه اش را به من داده بود که اگر وسیله‌ای دارم آن‌ها را داخل انباری حیاط خانه اش ببرم.

چرا جسد شیما را آنجا دفن کردی؟

در حیاط خانه درخت زیادی بود که به خاطر شاخ و برگهایش از طبقه بالا هیچ دیدی به پایین نبود به همین خاطر شروع به کندن باغچه کردم و مطمئن بودم کسی مرا نمی‌بیند و هیچ کسی فکر نمی‌کرد جسد را در حیاط زن صاحبخانه دفن کنم. بعد از کندن زمین از خانه خارج شدم و خودرو را به کوچه آوردم و جسد را به داخل حیاط برده و در باغچه خاک کردم.

چرا همان روز اول بازداشت شدن به محل دفن جسد اعتراف نکردی؟

ناپدری شیما صباگردی مقدم در روزهایی که آزاد بودم مرا اذیت می‌کرد و بارها مرا تهدید کرده بود و حتی شیشه خودرویم را شکست به همین خاطر از او کینه به دل گرفتم و خواستم او را اذیت کنم و اگر او از روز اول با من برخورد خوبی داشت اعتراف می‌کردم، اما تصمیم گرفتم دیرتر اعلام کنم تا بیشتر او را اذیت کنم.

مانتو زنانه در خانه ات را از کجا آوردی؟

من یکی از دوستانم لباس زنانه دست دوم می‌آورد و من آن‌ها را می‌فروختم به همین خاطر لباس زنانه و کفش‌های دخترانه در خانه ام بود.

در این مدت عذاب وجدان نداشتی؟

روزهای اول عذاب وجدان داشتم، اما با گذشت زمان ماجرا را به فراموشی سپردم.

بنا بر این گزارش، بهلول قاتل شیما برای تحقیقات بیشتر و احتمال اینکه او جنایت‌های دیگر را انجام داده باشد در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

شیما صباگردی مقدم معتاد نبود

پدر شیما صباگردی مقدم در خصوص ادعاهای بهلول قاتل شیما که عنوان کرده بود شیما اعتیاد به شیشه دارد، گفت: دخترم شیما اعتیاد به مواد مخدر نداشته و بهلول قاتل شیما برای اینکه دخترم را تحت سلطه خودش قرار دهد دخترم را معتاد کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 29
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  24 0
  عجب!!مانتو و کفش و اون زنی که میخواست از خونه ات فرار کند همشون خودشون اومده بودن چقدر دروغگوست
 • IR ۱۵:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  13 0
  شیما دختر خوانده بوده ؟یعنی پدر و مادراصلی نبودن؟
 • حسین IR ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  9 0
  عجب!
 • عبدالله مومن IR ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  29 1
  اشتباه آن مامور محرز است. حتما باید برکنار شوند
 • IR ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  19 0
  ای دروغ گوی پست فطرت هنوزم داره دروغ میگه . جای جسد و دیر لو داده تا ازش چیزی باقی نمونه و اثرات تجاوزش از بین بره . دختره خودش می خواست بمونه ؟ پس چرا دیوار هارو عایق کرده بوده سگ کش باید بشه
  • IR ۲۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
   11 0
   اکثر حرفهاش دروغه. 40 دقیقه در ترمینال با دختره که داشته گریه می کرده، حرف می زده. کسبه هم بهش گفتند این دختر بچه هست کاری بهش نداشته باش. وقتی یک زن دیگه رو توی خونه اش زندانی کرده بوده با داد و فریاد زن که شیشه ها رو می شکنه دستگیر می شه. کلی لباس و کفش دخترانه و زنانه از خونش پیدا شده. اگر به اعدامش نزدیک بشه باز اعتراف می کنه.
 • IR ۱۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  14 0
  آخر آخر مصرف مواد مخدر غیر از بدبختی و بیچارگی و ... چیز دیگه ای نیست
 • US ۱۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  18 0
  یعنی تا رییس محترم قوه قضاییه پیگیر موضوع نمیشدن ،این جانی بالفطره راست راست توخیابون میچرخیدن
 • تک سوار DE ۱۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  14 26
  تا وقتی که تحریک به اسم ازادی بیان درجامعه موج بزنه شیماها قربانی خواهند شد. وقتی حجابت رو شل کردی یعنی خودتو اماده پذیرفتن این ریسک ها هم کردی. شیما و این پیرمرد هردو مقصرهستند.
  • IR ۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
   10 9
   انسان محترمی که بدون مطالعه همین گزارش یک طفل معصومو متهم میکنی یه نگاه اگه به گزارش بندازی متوجه میشی مقتول سوار ماشین یه پیرمرد شده که می بایست ادم معتمدی باشه توسط همون پیرمرد ربوده شده و توخونه طرفم شالشو ازسرش برنداشته ،به جای اینکه مو برتنت سیخ بشه نشستی قضاوت میکنی تقوا داشته باش
  • IR ۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
   9 5
   این دختر فرزند خوانده بوده و یکی از اقوام در حالیکه تو سن بلوغ و نوجوانی بوده اومده بهش گفته که فرزنده خوانده هست. لطفا هر مشکلی رو به بی حجابی ربط ندید.
  • IR ۱۷:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۹
   0 1
   باز هم مدافعان بی حجابی آمدند. آخر شعور چیز خوبی است. یعنی دختره اگر دنبال دوست پسر بیرون نمی رفت و یا مثلا چادری بود به این راحتی شکار این هیولا می شد؟ تا کی وقیحانه بی حیایی را توجیه می کنید؟
  • IR ۱۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۰
   2 0
   من به شخصه مخالف بی حجابی هستم.شما از کجا خبر دارید که این خانوم بی حجاب بوده یا مشکل اخلاقی داشته. اگه اینجوریه اون پسربچه یک ساله و نیمه رشتی(اهورا) هم بی حجاب بوده که ناپدری بهش تجاوز میکنه و به قتل میرسه.
 • IR ۱۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  11 0
  پس چرا میگی راننده تاکسی ؟!! ماشینش پرشیای سفید بوده . ماشین شخصی مسافرکش را با تاکسی یکی می دانی ؟!!
 • Mvh IR ۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  13 0
  چقدر وحشتناک، یاد فیلم سکوت بره ها افتادم، واقعا که نباید سن و سال دلیل اعتماد باشه
 • ذاود CA ۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  2 3
  با سلام ودورد دوستان باید بدنبال علت رفت نه معلول این دختر نتجه طلاق پدر ومادرش بود وچون مادرش با فرد دیگری ازدواج کرد محرم از محبت پدر ومادر ونا پدری هم با مادر ایشان ازدواج کرده برای عشق وحال در نتجه کسی به شیما توجه نمی کرده واز منزل فرار کرده ومحیط ترمینال های ایران افراد بدنبال شکار دختر وزنهای فراری از منزل هستنند که نتجه اش قتل است .
  • IR ۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
   0 0
   ناپدری که ظاهرا انسان خوبی هست ، اون خانم هم اگر مادرشون خیلی مسنن
  • IR ۰۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۹
   2 0
   والا تا جایی که تو رسانه ها اعلام شد مقتول فرزندخوانده هست. من نمیدونم شما این آمار رو از کجا درآوردید.
 • DE ۲۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  2 0
  واقعا متأسف ميشه آدم
 • DE ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
  1 0
  خدا عاقبتمون بخیر کنه
 • پویان IR ۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۹
  7 0
  این شخص به احتمال زیاد یک قاتل زنجیره ای است و به قدری با هوش است که یک بار از دست مامورین آگاهی قسر دررفته و بهتر است با کمک روانشناسان خبره بازجویی های تخصصی ازش به عمل بیاد یا حتی تحت هیپنوتیزم قرار بگیره تا ابعاد تمامی خلافها و جنایاتش مشخص بشه .
 • IR ۰۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۹
  3 0
  قاتل اهل کجاست؟
  • IR ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۹
   0 0
   ننگ بر این غیرت
 • IR ۱۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۹
  1 0
  کاملا پیداست که این مردک قاتل دروغ پشت دروغ میگوید و این روایت اصلی. انچه بر سر دخترک بینوا امده نیست ..
 • بهنام IR ۰۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۰
  0 1
  این داستان دخترک بیچاره ناگفته زیاد داره، فرزندخونده بوده 100 درصد تو خونه تورفاه نبوده یجوری آزارش میدادن که 3بار فرار کرده دفه سوم آواره شده ولی برنگشته حرفای آخر پدر خونده هم نشون میداد ناراحت نیستش اون کلیپ شیما بیا خونه هم فیلمش بوده شاید زنده بود حرف می‌زد این پدر و مادر خونده از اون بهلول خاندان کونی جنایتکار بودن مرد راحت شد خدا بیامرزش
  • IR ۲۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۰
   0 0
   خاندان چی؟
 • IR ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۰
  0 0
  باز هم دروغ میگه احتمال حتما شیما کسی را داشته که او را با این قاتل آشنا کرده
 • حمید IR ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
  0 0
  دو بار گرفتن، بعد آزادش کردن!!! دوتا فیلیپینی بهش میزدن، اعتراف میکرد
 • IR ۰۱:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
  0 0
  هرچی بدآموزی هست از سلبریتی ها هست،صداسیما پرتشون کنه بیرون،موها بیرون،شلوار کوتاه،مانتو باز همه جای بدن مشخص،دخترا یاد میگیرن از اینا،عکساشونم منتشر میکنن،چه صدا و چه سیمایی داریم ما ایرانیا،پرت کنید بیرون،هرروز هم یه کارگردان پیشنهاد بازی بهشون. میده،چقد بی قانون

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس