دادگاه بین‌المللی ورزش شکایت علیه فدراسیون تیراندازی با کمان را رد کرد

دادگاه بین‌المللی ورزش در رای خود شکایت علیه فدراسیون تیراندازی با کمان را رد کرد.

به گزارش مشرق، روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان در اطلاعیه‌ای درخصوص رای دیوان داوری ورزش توضیحاتی را ارائه کرد که به شرح زیر است:

به نام خداوند بخشنده مهربان

باتوجه به شکایت آقای کریم صفایی از فدراسیون تیراندازی با کمان ایران و فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان و متعاقب آن، تلاش‌های هماهنگ و دفاع موثر کمیته‌های روابط بین الملل فدراسیون جهانی و فدراسیون تیراندازی باکمان ایران، خوشبختانه دیوان داوری ورزش (CAS) در تاریخ 20نوامبر 2020 مطابق با 30 آبان ماه ۱۳۹۹، رأی داوری خود را به نفع خواندگان صادر کرد که خلاصه‌ایی از رأی نهایی و قطعی CAS به شرح ذیل اعلام شد:

1-    این دیوان فاقد صلاحیت رسیدگی به درخواست پژوهش‌خواهی آقای کریم صفایی در تاریخ 16 اوت 2018 (25 مرداد 1397) علیه فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان و فدراسیون تیراندازی با کمان ایران است.

بیشتر بخوانید:

تیر از کمان رها شد!

2-    هزینه‌های داوری از سوی دفتر دیوان تعیین شده و به طرفین اعلام می‌شود که باید تماماً توسط آقای کریم صفایی پرداخت شود.

3-    آقای کریم صفایی مکلف است مبلغ 2500 فرانک سوئیس را بابت بخشی از هزینه‌های قانونی و سایر هزینه‌ها به هریک از فدراسیون‌های جهانی و فدراسیون تیراندازی با کمان ایران پرداخت نماید.

4-    سایر ادعاها یا درخواست‌های آقای کریم صفایی رد می‌شود.

همچنین در بند ۷۵ این حکم آمده است آقای کریم صفایی در پژوهش‌خواهی خود به طرفیت WA و IAF (فدراسیون جهانی و ایران) شکست خورده و تقریبا تمامی استدلال‌ها را از دست داده است.

کریم صفایی در سال ۹۷ در اعتراض به انتخاب شجاعی رئیس وقت فدراسیون به دادگاه CAS شکایت کرده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس