اختصاصی|‌ لیست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون رو تشریح کرد.

به گزارش مشرق، مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در تشریح نشست عصر امروز (یکشنبه ۲۵ آبان ) این کمیسیون، گفت:بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان برای تخقیق و تفحص از  بانک های خصوصی در دستور کار کمیسیون قرار داشت که بعد از استماع نظرات مخالفان و موافقان این تقاضا تصویب شد.

وی ادامه داد: همچنین متقاضیان عضویت در هیات تحقیق و تفحص از عملکرد منطقه آزاد قشم، عملکرد سازمان منطقه تجاری و صنعتی اروند، نحوه واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر به بخش خصوصی و نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی شهر گلستان شهرستان بهارستان ثبت نام و اعلام آمادگی کردند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس اضافه کرد: همچنین از آنجا که "طرح اصلاح قانون مالیات برارزش افزوده" از شورای نگهبان به کمیسیون اقتصادی آمده است برخی از مواد آن مجددا مورد بررسی قرار گرفت. به عنوان مثال در مورد نحوه اخذ مالیات بر ارزش‌افزوده در مناطق آزاد اگر فعالان اقتصادی در مناطق آزاد اصول فعالیت اقتصادی یک منطقه آزاد را به طور کامل رعایت کنند مشمول معافیت از مالیات برارزش افزوده می‌شوند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین افراد ناتوان به لحاظ مالی درصورت قرار گرفتن تحت پوشش سازمان‌های حمایتی همچون بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) رقم مالیات بر ارزش افزوده به آن‌ها بازگردانده شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس