امیر عابدزاده: اعتماد به نفس و لبخند پدرم روی من اثر گذاشته است

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: اعتماد به نفس و لبخندهای احمدرضا عابدزاده روی من تاثیر گذاشته و سعی می کنم همین روند را بروم.

به گزارش مشرق، امیر عابدزاده درباره  برتری دو بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی در دیداری تدارکاتی اظهار داشت: اردوی خوبی را با برد مقابل تیم بوسنی پشت سر گذاشتیم. بچه ها خیلی خوب بازی کردند و امکانات عالی بود. هرچند زمان آن کوتاه بود و نتوانستیم تمرینات خوبی داشته باشیم اما با جلسات فنی و همدلی توانستیم این موضوع را جبران کرده و نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی درباره قدرت تیم بوسنی توضیح داد: می دانستیم حریف خوبی است و بازیکنان بزرگی دارد اما همدل بودیم و انرژی مثبتی در تیم ما وجود داشت. توانستیم تمام تلاش مان را برای کسب نتیجه انجام بدهیم و به نظر من این برد خیلی می تواند به اعتماد به نفس ما در بازی های آینده کمک کند.

دروازه بان تیم ملی ایران درباره اینکه آیا پس از این دیدار صحبتی با احمدرضا عابدزاده درباره کلین شیت کردن خود انجام داده است، گفت: پدرم درباره تمام بازی ها با من صحبت می کند و شب گذشته هم خیلی خوشحال بود که توانستم به تیم ملی برای برد کمک کنم. وی مانند تمام مردم ایران از بردن تیم ملی خوشحال می شود.

عابدزاده درباره اینکه به نظر می رسد استرس پدرش نسبت به بازی با بوسنی از خود بازیکنان تیم ملی بیشتر بوده است، عنوان کرد: پدر من همیشه خیالش راحت است(باخنده). اعتماد به نفس و لبخندهای احمدرضا عابدزاده روی من تاثیر گذاشته و سعی می کنم همین روند را بروم. کل تیم ملی ایران مقابل بوسنی تا اندازه ای خوب بود که خیال همه راحت باشد.

وی افزود: کادرفنی تمام نکات را به ما گفته بود و توانستیم تا جایی که امکان دارد این تاکتیک ها را در زمین پیاده کنیم. خوب دفاع کردیم و در حمله هم موفق بودیم. ضمن اینکه فرصت های خوب دیگری هم داشتیم و میتوانستیم گل های بیشتری بزنیم. البته مهم برد بود و اکنون روحیه ما خوب است و این انگیزه می تواند در آینده به تیم ملی کمک کند.

دروازه بان تیم ماریتیمو پرتغال درباره پیام خود برای مردم ایران خاطرنشان کرد: دوست دارم آنها همیشه از ما حمایت کنند و نسبت به تیم ملی مثبت باشند. باید انرژی خوبی برای ما بفرستند زیرا با پیام‌های آنها قدرت مان چند برابر می‌شود. هواداران تیم ملی باید همیشه امیدوار باشند تا در دیدارهای آتی با قدرت برنده شویم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس