ترامپ: پیروزی آسان است؛ اما باختن به هیچ‌وجه آسان نیست

رئیس جمهور آمریکا در دیدار با کارکنان کمپین‌های انتخاباتی خود ضمن ابراز اطمینان نسبت به نتیجه انتخابات به صراحت اعلام کرد که رویارویی با یک شکست احتمالی برای وی دشوار خواهد بود.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری هیل، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا خطاب به کارکنان کمپین انتخاباتی خود در شهر آرلینگتون ایالت ویرجینیا اظهار داشت که «پیروزی آسان است. اما شکست به هیچ وجه برای من آسان نیست».

رئیس جمهور آمریکا با ابراز اطمینان نسبت به شانس بالای خود برای پیروزی در برابر رقیب دموکراتش، جو بایدن، و اشاره مکرر به جمعیت انبوه حامیان خود در روزهای منتهی به انتخابات، نرخ مشارکت بالای رأی دهندگان را در ایالات آریزونا، فلوریدا و تگزاس پیش بینی کرد.

ترامپ با شکایت از مقامات ایالت پنسیلوانیا به ویژه حکم دیوان عالی این ایالت که آرای دریافت شده تا روز ششم نوامبر را قابل قبول می‌داند، با تأکید بر اینکه اراده حاکم «خشونت را ترویج می کند»، این حکم دادگاه را یک «تصمیم بسیار خطرناک» خواند.

لازم به ذکر است که در ایالات کلیدی و تعیین کننده‌ای همچون ویسکانسین، میشیگان و پنسیلوانیا بایدن پیشتاز است و در ایالات آریزونا، فلوریدا، جورجیا و کارولینای شمالی رقابت میان دو نامزد بسیار تنگاتنگ است. این در حالی است که ترامپ چهار سال پیش در رقابت با هیلاری کلینتون دموکرات آرای تمام ایالات مذکور را از آن خود کرد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha