جنایت هولناک در «دریا» / قاتل فراری را شناسایی کنید

مرد میان سالی که همسرش را طلاق داده بود، خواهر زن سابقش را در وسط خیابان دریا به طرز فجیعی به قتل رساند و یکی از باجناق هایش را نیز با ضربات چاقو مجروح کرد.

به گزارش مشرق، این حادثه هولناک صبح روز پنج شنبه گذشته در خیابان دریای اول مشهد هنگامی رخ داد که مرد ۵۲ ساله‌ای به نام قادر احمدی معروف به رضا وارد خیابان وحید ۱۳ (دریا) شد و خواهر زن سابقش را دید که به همراه شوهر و خواهر دیگرش قصد خروج از خانه را داشتند.

این مرد که نقشه شومی را در سر می‌پروراند و چاقویی را نیز زیر لباس هایش پنهان کرده بود از موتورسیکلت پیاده شد و به بهانه احوال پرسی نزد باجناق و خانواده همسر سابقش رفت، اما در یک لحظه چاقو را بیرون کشید و ضرباتی را بر پیکر باجناقش فرود آورد و او را به شدت مجروح کرد. همسر مرد مجروح با دیدن این صحنه در حالی که ترسیده بود جیغ می‌کشید و کمک می‌خواست. در این وضعیت خواهر دیگرش که لطیفه نام داشت وحشت زده به وسط خیابان گریخت، اما مرد مهاجم او را گرفت و روی زمین انداخت.

موتورسوار ۵۲ ساله که قصد انتقام هولناکی را از خانواده همسر سابقش داشت ناگهان ضربات چاقو را بر پیکر خواهرزن دیگرش فرود آورد و او را در حالی که خون آلود کف خیابان افتاده بود، رها کرد و سوار بر موتورسیکلت از محل گریخت. با فرار مهاجم چاقوکش، اهالی محل متوجه ماجرا شدند و با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفتند.

دو مجروح این حادثه وحشتناک دقایقی بعد به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال یافتند و تحت درمان قرار گرفتند، اما ضربات وارد شده بر پیکر زن ۴۵ ساله چنان عمیق بود که این زن به کما رفت و صبح روز گذشته به دلیل عوارض ناشی از اصابت چاقو در مرکز درمانی جان سپرد.

به دنبال وقوع این جنایت، مراتب از طریق نیروهای انتظامی به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اعلام شد و بی درنگ قاضی کاظم میرزایی به همراه گروهی از کارآگاهان ورزیده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی مسیر مرکز درمانی را در پیش گرفتند. قاضی با تجربه ویژه قتل عمد که روزهای ورود به پنجمین سال رسیدگی به پرونده‌های جنایی در مشهد را می‌گذراند پس از بررسی‌های مقدماتی در مرکز درمانی، عازم محل وقوع جنایت شد که در نزدیکی بیمارستان قرار دارد. به دستور قاضی میرزایی، اثر برداری از محل درگیری آغاز شد و تحقیقات با اظهارات زنی ادامه یافت که از این حادثه هولناک جان سالم به در برده بود.

این زن به قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: ضارب قادر احمدی نام دارد، ولی معروف به رضاست. این مرد سال‌ها قبل با خواهرم ازدواج کرد و صاحب فرزند شد، اما در این سال‌های زندگی مشترک همواره خواهرم را شکنجه می‌کرد و آزار می‌داد. او در میان همین اختلافات خانوادگی و ناسازگاری ها، مدام خواهرم را تهدید به مرگ می‌کرد تا جایی که حتی دو بار قصد کشتن او را داشت.

این زن جوان ادامه داد: خواهرم نیز وقتی دید که دیگر نمی‌تواند این شرایط را تحمل کند و امنیت جانی ندارد، تصمیم به طلاق گرفت و دست به دامان قانون شد. او با ارائه همین اسناد و مدارک به دادگاه، بالاخره طلاقش را گرفت و برای آن که از شر مزاحمت‌های قادر رها شود، دست فرزندانش را گرفت و در مکان دیگری اقامت کرد تا کسی از محل سکونت او باخبر نشود، اما همسر سابقش برای گرفتن انتقام، به دنبال یافتن محل اقامت خواهرم بود. به همین دلیل تلاش می‌کرد تا نشانی خواهرم را از ما بگیرد و همواره در کمین ما بود تا این که صبح پنج شنبه گذشته زمانی که من و همسرم و خواهرم لطیفه قصد سوارشدن به خودرو را داشتیم او با موتورسیکلت از راه رسید و به بهانه احوال پرسی به طرف شوهرم آمد که ناگهان چاقویی را بیرون آورد و شوهرم را زخمی کرد سپس خواهرم را روی زمین انداخت و درحالی که روی قفسه سینه اش نشسته بود در همان وضعیت ضرباتی را بر پیکر خواهرم فرود آورد. من خیلی ترسیده بودم و مدام جیغ می‌کشیدم که او خواهرم را رها کرد و با موتورسیکلت از آن جا گریخت.

 پس از انجام تحقیقات مقدماتی در صحنه جنایت، قاضی میرزایی دستورات ویژه و محرمانه‌ای را برای شناسایی محل اختفای متهم فراری و دستگیری وی صادر کرد. در همین حال مقام قضایی دستور داد تا تصویر بدون پوشش متهم فراری درج شود. به دنبال دستور قاضی ویژه قتل عمد، پلیس آگاهی خراسان رضوی اعلام کرد چنان چه شهروندان اطلاعاتی از مخفیگاه متهم فراری مذکور دارند با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۵۲۶۷ و ۰۹۳۶۳۲۵۷۴۶۸ تماس بگیرند.

منبع: خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 22
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 6
 • IR ۰۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  10 22
  خواسته ايد كه قاتل را شناسايي كنيم چشم . سئوال ديگري داريد بفرماييد
  • IR ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
   3 0
   قاتل بروسلی را هم هنوز پیدا نکردیم
  • IR ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
   4 0
   چهره اش خیلی لس آنجلسی است
  • IR ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
   2 0
   چقدر تدبیر و امید و اصلاحات بر خلاف همه دنیا مخالف نصب دوربین های امنیتی در نقاط مختلف هستند و چقدر پلیس را بخاطر سرقت از دایی و نا امنی بواسطه امثال این اقا ملامت میکنند
 • IR ۰۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  10 14
  من چیکار کنم الان؟
  • ناشناس IR ۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
   12 0
   هیچی برو دنبال قاتل برگرد
  • قریشی IR ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
   7 0
   فاعتبرو یا اولی الابصار ... اول از همه درس عبرت بگیر تا در شرایطی پیچیده قرار گرفتی تصمیمات لحظه ای ناگواری نگیری که عاقبتت این شود .
 • IR ۰۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  18 8
  شبیه خوانندهاست.
 • موسوی MY ۰۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  7 12
  خدایا عجب کارهایی که نمی کنیم....
 • علی IR ۰۶:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  8 2
  گفتی دریا فکر کردم منظورت شماله....
  • IR ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
   2 0
   خیابان دریا اسم قدیمشه الان اسمش خیابان وحیده
 • امیر IR ۰۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  11 0
  یکی بگه چه خبره
  • محمد IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
   3 0
   یکی بگه باز مشهد چه خبره؟
 • IR ۰۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  11 0
  یک نفر سه نفر رو زده لت و پار کرده بعدم رفته مگه فیلم هندیه
 • استفاده شخصی IR ۰۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  12 7
  این هم یه جور استفاده شخصی از امکانات هست. معلومه که مقتول از آشناهای مشرق نیوز هست. وگرنه هر روز هزاران قتل بدتر اتفاق میفته مشرق تیتر نمیزنه‌
 • IR ۰۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  9 4
  قیافه اش اصلا شباهتی به قاتل اینم اینقدر خشن نداره
 • NL ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  8 0
  اینا رو با اسم و رسم معرفی میکنید بدون این که محاکمه شده باشن ولی اقتصادی ها رو با الف ب پ ج چ ح معرفی میکنید یه وقت مدیون نشید!!!
 • علی خان IR ۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  1 1
  آقا این احمدی ها خیلی خطرناک شدن ، در شهر ما ی احمدی زندگی میکنه ی شامپو از من خریده الان ی سال بیشتر میشه پولشو نداده ، البته اون زمان شامپو ۱۶۰۰۰ تومان بود الان ۳۵۰۰۰ تومان میشه ، بعد در این وسط احساسات من هم جریحه دار شده ، اعتمادم کم شده ، چند بار بهش گفتم ،،گفته فردا میدم ،، به بواش هم گفتم اونم گفته به من ربطی نداره دیگه به من نگو وگرنه بد میبینی ،
  • IR ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
   1 1
   بگذر ولی دیگه بهش اعتماد نکن و بهش چیزی قسطی نفروش
 • علی خان IR ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  1 0
  چه زحمتی
 • IR ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  1 0
  افراد با سابقه خشونت را جمع کنید.
 • محسن IR ۱۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
  1 0
  رسول اکرم(ص) : هر کس خشم خود را فرو برد، در حالی که قدرت بر اجرای آن داشته باشد، خداوند قلبش را از آرامش و ایمان پر خواهد کرد. بحار الانوار ج۶۸ ص۴۱۰ ذکر روز یکشنبه ۱۰۰ مرتبه یا ذالجلال و الاکرام

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس