زنجان پور

شخصا با این برگزاری مخالفم زیرا ما باید اولویت خودمان را سلامت تماشاگران قرار دهیم، حال هر وقت که همه چیز بهبود پیدا کرد فرصت برای برگزاری جشنواره فیلم فجر هست.

به گزارش مشرق، اکبر زنجانپور در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر چند ماهی هست که بازیگری را کنار گذاشته ام، البته در این بین پیشنهاداتی بوده اما ترجیح می دهم در وضعیت فعلی بیماری کرونا فعالیتی نداشته باشم.  

بیشتر بخوانید:

محمدرضا عباسیان: برگزاری هر جشنواره سینمایی یعنی فقط کاسبی!

وی در همین راستا ادامه داد:پیشنهاداتی که قبل از کرونا هم می شد آنچنان جذاب نبودند، حال با آمدن کرونا به طور کلی وضعیت بدتر از قبل شده زیرا میزان تولیدات به شدت کاهش پیدا کرده اند و طبیعتا با نبود پیشنهادات بازیگران هم کم کار و خانه نشین می شوند.  این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون اضافه کرد: در حال حاضر وضعیت کرونا هر روز بدتر از دیروز می‌شود، ما چه بخواهیم و چه نخواهیم نمی توان در پشت صحنه آثار تصویری پروتکل‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت کرد به همین دلیل ترجیح بر حفظ جان انسانها است.

بازیگر سریال «ولایت عشق» درباره تعطیلی سینما و تئاتر اضافه کرد: از نظر من و البته تمام اهالی سینما و تئاتر تعطیلی بی برنامه و بدون حمایت ضربه زننده است اما از سویی جان انسانها در میان است، نمی توان به راحتی از آن گذشت، به شخصه موافق تعطیلی موقت سینما و تئاتر تا بهبود وضعیت کرونا در کشور هستم.  

بیشتر بخوانید:

محمدرضالطفی: اگر به سینما و جشنواره فجر رحم نمی‌کنید به جان آدم‌ها رحم کنید

زنجانپور درباره برگزاری جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: از نظر من ستاد ملی مبارزه با کرونا باید در این مورد تصمیم بگیرد، طبیعتا وقتی سینما نزدیک به یکسال تعطیل شده برگزاری جشنواره فیلم فجر هم اتفاق ویژه ای نیست، از سویی شخصا با این برگزاری مخالفم زیرا ما باید اولویت خودمان را سلامت تماشاگران قرار دهیم، حال هر وقت که همه چیز بهبود پیدا کرد فرصت برای برگزاری جشنواره فیلم فجر هست.

منبع: سینما پرس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس