کد خبر 1129307
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
افزایش اقتدار در مرزهای آبی کشور - کراپ‌شده

فرمانده نیروی دریایی سپاه از تشکیل 520 ناوگروه بسیجی در مرزهای آبی کشور خبر داد و گفت: اقتدا در مرزهای آبی کشور بیش از پیش قوت خواهد گرفت.

به گزارش مشرق، سردار علیرضا تنگسیری امروز در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی دانشجویان پاسدار دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه ایی در زیباکنار رشت با بیان اینکه اقتدار دریایی ایران بیشتر پیش خواهد شد، اظهار کرد : ۵۲۰ ناوگروه بسیجی، برای بهره گیری از امکانات دریا و افزایش اقتدار در مرزهای آبی کشور تشکیل شده است. 

وی با اشاره به اهداف تشکیل ناوگروه‌های بسیجی افزود: ناوگروه های بسیجی با هدف آشنایی هرچه بیشتر مردم با مسائل دریا و بهره گیری از ظرفیت‌های اقتصادی آن و همچنین افزایش اقتدار مرزهای آبی و دریایی در شمال و جنوب کشور تشکیل شده‌اند. 

فرمانده نیروی دریایی سپاه بر ضرورت تلاش مجدانه برای افزایش علم و تخصص در بستر ارتقای بصیرت معنوی پاسداران تاکید کرد و گفت: تخصص و تعهد، اساس موفقیت در کسوت مقدس پاسداری است و این مهم با بهره گیری از دروس نظری، تمرینات عملی و تقویت روحیه ولایتمداری و خودباوری یکایک پاسداران میسر می‌شود. 

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران همچنین مرور عملکرد و استفاده ی بهینه از تجربیات گذشته و حال این نیرو را ، مانع از تحریف واقعیات تاریخ درس‌آموز، در عرصه‌های سرنوشت‌سازی چون دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: نخستین رویارویی نظامی ایران با استکبار جهانی، با نقش‌آفرینی کم‌نظیر یکی از شناورهای نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس رقم خورد که حماسه‌سازی‌های شهیدان بزرگی چون نادر مهدوی و هم رزمانش، هیمنه آمریکای جهان‌خوار را در منطقه شکست و قدرت ایمان و روحیه ی شجاعت فرزندان رشید خمینی کبیر را به جهانیان نشان داد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس