کد خبر 1128638
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
ممنوعیت تردد زائران پیاده به سمت مشهد مقدس / پرچم امام رضا(ع) به روستاها می‌رود

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام رضا(ع) گفت: امسال جنس خدمت‌رسانی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده تغییر کرده است.

به گزارش مشرق، حسین رضایی با اشاره به اینکه امسال با توجه به شرایط کرونا ممنوعیت حضور زائران پیاده در مسیر مشهد را شاهد هستیم اظهار داشت: خدمات امسال جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا(ع) نیز قاعدتا متناسب با این شرایط تغییر کرده است.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام رضا(ع) افزود: از 22 نوع خدمتی که در سال‌های گذشته صورت می‌دادیم امسال به سه خدمت اضطراری به روستاهایی که در مسیر زائران پیاده بودند تغییر خدمات داده‌ایم.

بیشتر بخوانید:

وی با اشاره به بسته خدمات فرهنگی به این روستاها عنوان کرد: اعزام مبلغ و مبلغه و سخنران و کمک به برگزاری مراسم عزاداری دهه پایانی صفر و ارائه بسته‌های فرهنگی در این قالب صورت می‌گیرد.

رضایی گفت: در حوزه خدمات رفاهی کمک به بسته‌های معیشتی در روستاها و همچنین استفاده از پایگاه‌های ثابت برای پخت و پز در روستاها برای مراسمات مذهبی روستائیان انجام می‌شود.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام رضا(ع) تاکید کرد: بسته سوم ما شامل خدمات بهداشتی است و شامل توزیع ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی و همچنین امکانات درمانی برای روستاهای مورد نیاز می‌شود.

رضایی تصریح کرد: اگرچه ثبت نام و حضور زائران پیاده ملغی شده اما خدمت‌رسانی متوقف نشده و خدمات به روستاهایی برده شده که زائران پیاده در سال‌های قبل از این روستاها به مشهدمقدس اعزام می‌شده است.

وی گفت: 50 هیئت با پرچم امام رضا(ع) به روستاها می‌روند تا حال و هوای امام رضایی را در این روستاها بازسازی کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس