گاف تکراری باشگاه ذوب آهن بعد از جدایی یک بازیکن!

باشگاه ذوب آهن اصفهان بعد از جدایی مهدی مهدی پور از این باشگاه اقدامی کرد که یاد و خاطره ماجرای جدایی ارسلان مطهری را زنده کرد!

به گزارش مشرق، باشگاه ذوب آهن اصفهان فصل گذشته مرتکب اشتباه بزرگی شد که در فاصله کمتر از یک سال از گذشت آن اتفاق، ماجرا را به شکل دیگری تکرار کرده است.

سال گذشته ارسلان مطهری مهاجم وقت ذوب آهن بعد از عدم دریافت مطالباتش در موعد مقرر، اقدام به فسخ یکطرفه قراردادش با ذوبی ها کرد و روانه باشگاه استقلال شد. این در حالی بود که مسئولان باشگاه ذوب آهن یک روز بعد از فسخ مطهری، مبلغ ۲۵۰ میلیون به حسابش ریختند تا بلکه مانع جدایی این مهاجم شوند اما برای حفظ مطهری، واریز این مبلغ خیلی دیر شده بود. در واقع مطهری هم بخشی از پول خود را از ذوب آهن گرفت و هم به تیم جدید رفت.

بیشتر بخوانید:

پرونده «ویلموتس کوچک» در انتظار ذوب آهن

ذوبی ها حتی بعد از شکایت به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، راه به جایی نبردند و شکایتشان از استقلال و مطهری به دلیل عمل نکردن به تعهداتشان نسبت به این مهاجم، رد شد.

حالا و در شرایطی که باشگاه ذوب آهن دوران بعد از تغییرات مدیریتی را سپری می کند، اتفاق مشابهی رخ داده است. مهدی مهدی پور هافبک ذوب آهن هفته گذشته با انتشار پیامی در اینستاگرام خود، خبر از جدایی از ذوب آهن به خاطر نداشتن «حُسن نیت» مسئولان این باشگاه داد. در واقع خواسته مهدی پور هم تحقق وعده ها و تعهدات مالی باشگاه بود که ظاهراً عملی نشده بود.

پیگیری ها نشان می دهد مدیران باشگاه ذوب آهن بعد از جدایی مهدی پور اقدام به پرداخت مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان به این بازیکن می کنند اما ظاهراً این پول بعد از فسخ قرارداد به حساب مهدی پور واریز شده است تا ماجرای ارسلان مطهری به شکل دیگری تکرار شود.

گفته می شود مهدی پور یکی از نفرات مدنظر باشگاه تراکتور قبل از انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی بوده ولی با حضور منصوریان در تبریز، انتقال مهدی پور به تراکتور تا حدودی منتفی به نظر می رسد. استقلال هم از باشگاه هایی است که مهدی پور تمایل دارد فصل آینده پیراهنش را بپوشد ولی با لیست فعلی استقلال، این انتقال نهایی نشده است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس