عرضه ۲ هزار عنوان کتاب با تخفیف 20 تا 50 درصدی توسط «به‌نشر»

مدیرعامل به نشر از اجرای طرح تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی بیش از دو هزار عنوان کتاب همزمان با هفته دفاع مقدس، فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و همچنین ایام ماه صفر توسط این انتشارات خبر داد.

به گزارش مشرق، حسین سعیدی، مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) اظهار داشت: طرح تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی بیش از دو هزار عنوان کتاب همزمان با هفته دفاع مقدس، فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و همچنین ایام ماه صفر توسط این انتشارات اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: این طرح در راستای طرح‌های تخفیفی با توجه به رسالت تبلیغی و ترویجی به منظور آگاهی بخشی، ارتقای سطح معلومات عمومی جامعه، تسهیل در امر کتاب و کتابخوانی و ترویج معارف دینی تعدادی از آثار جدید و قدیمی خود را در موضوعات متنوع در دسترس علاقه مندان قرار می‌دهد.

مدیرعامل به نشر تصریح کرد: در طرح تخفیفی کتاب به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) ۲ هزار عنوان کتاب با موضوع قرآن و ادعیه، سیره ائمه اطهار به ، سبک زندگی اسلامی، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، کودک و نوجوان و همچنین آثار عمومی با تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی در فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی به نشر در مشهد و سراسر کشور عرضه می‌شود.

مدیرعامل «به نشر» با بیان اینکه در طرح حدود هزار عنوان با تخفیف ۵۰درصدی عرضه می شود، اضافه کرد: حدود ۲۷۰ عنوان با تخفیف ۴۰ درصدی، حدود ۳۰۰ عنوان با تخفیف ۳۰ درصدی و حدود ۵۰۰ عنوان نیز با تخفیف ۲۰ درصدی از قیمت پشت جلد این آثار عرضه می‌شود.

سعیدی با اشاره به اینکه در این طرح آثار ویژه ماه محرم و صفر از جمله کتاب‌های سوگنامه حسینی، زندگانی حضرت امام حسن بن علی(ع)، سوگنامه حسینی، شهید کربلا، پیام عاشورا، حدیث کعبه و کربلا با تخفیف ۵۰ درصدی به فروش می رسد، گفت: همچنین آثاری در حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی از جمله روطه، سمندر، کلاغ پر، پناهندگان پیشاور، مجموعه در هوای انقلاب، مجموعه یک روایت معتبر، دشت یاغی ها، رویای آق تاریم و ... با تخفیف ۴۰ درصدی عرضه می‌شوند.

وی ادامه داد: در لیست ۳۰درصدی ها نیز عناوینی همچون آبی‌ها، امام رضا(ع)، زندگی واقتصاد، اوسنه  گوهرشاد، باد یمانی، بیداری، آدم‌های غلط، تیغ و تاج، خلوت مدیر، روز برمی‌خیزد، گوشه ششم عاشقی، سفرنامه جن، سندهایی برای محاکمه دوباره شیخ و همچنین برخی از ادعیه‌ها وجود دارد.

سعیدی همچنین در خصوص آثار لیست ۲۰درصدی نیز گفت: قرآن ، مفاتیح و کتاب‌های ادعیه و همچنین بسیاری از عناوین حوزه کودک و نوجوان در این لیست قرار دارند.

مدیرعامل «به نشر» یادآور شد: این طرح از ۲۵ شهریور آغاز و تا سوم مهر ماه ادامه داد و در صورت درخواست مردم قابلیت تمدید را نیز دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت فهرست کتاب ها و بهره مندی از این تخفیف به مراکز فروش کتاب به نشر در سراسر کشور و یا سایت اینترنتی فروش به نشر به نشانی https://behnashr.com مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس