کد خبر 1120017
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
بررسی عملکرد چهار تیم ایرانی در آسیا/ شهرخودرو رکورد می‌زند؟

در بین چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا شاگردان یحیی گل محمدی با دو پیروزی به صدر جدول رسیدند اما تیم مشهدی با مهدی رحمتی در آستانه ثبت یک رکورد کم سابقه است.

به گزارش مشرق، دور چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید و در آستانه روز پنجم مسابقات، پرسپولیس با ۷ امتیاز بهترین و شهرخودرو بدون امتیاز ضعیف ترین عملکرد را داشته‌اند.

سرخ پوشان تهران با ۲ پیروزی، یک مساوی و یک شکست و کسب ۷ امتیاز نه تنها در صدر جدول رده بندی گروه سوم مسابقات قرار دارد، بلکه بیشترین امتیاز را در بین تیم‌های ایرانی کسب کرده و دارای بهترین عملکرد است.

پس از پرسپولیس، سپاهان با ۳ امتیاز از ۴ بازی در رده بعدی قرار دارد. نماینده اصفهانی ایران در لیگ آسیا با یک پیروزی، ۳ شکست و کسب ۳ امتیاز دومین تیم برتر ایرانی در لیگ قهرمانان است و آبی پوشان تهران با ۲ بازی کمتر از دیگر تیم‌های ایرانی و کسب یک امتیاز، سومین تیم ایرانی هستند.

بیشتر بخوانید:

گزارش AFC از برد پرسپولیس

شهرخودرو مشهد نیز بدون کسب امتیاز و بدون زدن گل، ضعیف ترین عملکرد را در بین تیم ایرانی داشته است. آنها تنها تیم در غرب آسیا هستند که هنوز امتیازی کسب نکرده و گلی به ثمر نرسانده اند.

سپاهان و پرسپولیس هر کدام با ۴ گل زده بهترین خط حمله را در بین تیم‌های ایرانی در اختیار داشته و شهرخودرو بدون گل خورده ضعیف ترین خط حمله را دارد. شهرخودرو و سپاهان هر کدام با ۷ گل خورده ضعیف ترین عملکرد دفاعی را در این ۴ بازی به نمایش گذاشته‌اند. 

مورد عجیب در این میان، تفاضل گل تیم های ایرانی است که در بین ۴ تیم، تفاضل گل هیچ کدام از آنها مثبت نیست. پرسپولیس با تفاضل گل صفر بهترین تفاضل را دارد، استقلال با ۱-، سپاهان ۳- و شهرخودرو ۷- در رده‌های بعدی هستند.

شهرخودرو که با مهدی رحمتی در این مسابقات شرکت کرده است در آستانه ثبت یک رکورد کم باسابقه است. این تیم بدون برد و مساوی و گل زده و بدون امتیاز در قعر جدول است و حذف خودش را قطعی کرده است!

جدول رده بندی تیم های ایرانی در آستانه روز پنجم لیگ قهرمانان آسیا:

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
۱ پرسپولیس ۴ ۲ ۱ ۱ ۴ ۴ ۰ ۷
۲ سپاهان ۴ ۱ ۰ ۳ ۴ ۷ ۳- ۳
۳ استقلال ۲ ۰ ۱ ۱ ۲ ۳ ۱- ۱
۴ شهرخودرو ۴ ۰ ۰ ۴ ۰ ۷ ۷- ۰
منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس