کد خبر 1118556
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
محمد بنا مشکلی نداشت که بخواهد برطرف شود/ فدراسیون کشتی خانه اوست

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: محمد بنا به عنوان یکی از مربیان فهیم و بزرگ کشتی، مشکلی با کسی نداشت که بخواهد برطرف شود و حضورش در فدراسیون به عنوان خانه خودش، کاملا عادی و همیشگی است.

به گزارش مشرق، محمدابراهیم امامی در خصوص حضور محمد بنا در فدراسیون کشتی اظهار داشت: روز گذشته محمد بنا برای حضور در مراسم تجلیل از خانواده معظم شهیدان پاشاپور و پورهنگ در خانه کشتی حضور یافت و مثل همیشه نشان داد در کنار مسایل ورزشی، توجه خاصی به رویدادهای فرهنگی و معنوی هم دارد. او پیش از این هم با استقبال از تغییر نام خانه کشتی به نام یک شهید والامقام، روحیات و ارادت خود را به تجلیل از جایگاه شهدا اثبات کرده بود.

وی تصریح کرد: حضور محمد بنا در فدراسیون کشتی نیازی به دعوت نداشت، چراکه خانه کشتی، خانه اوست. محمد بنا بعد از مراسم تجلیل از خانواده شهدا که روز گذشته در سالن کنفرانس خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد، مثل همیشه دیدار صمیمانه ای هم با علیرضا دبیر و حمید سوریان داشت. همین دیدار و گفتگوی خودمانی نشان داد محمد بنا مشکلی با کسی ندارد و همچنان به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در حال برنامه ریزی برای رویدادهای آتی است.

بیشتر بخوانید:

تکلیف محمد بنا مشخص شد

سخنگوی فدراسیون کشتی افزود: وی چندی پیش در شرایط خستگی که از وضعیت و محدودیت های کرونایی و تعویق رویدادهای کشتی بوجود آمده، بحثی را مطرح کرد. این اظهارات هم کاملا نشان از دلسوزی و دغدغه بنا نسبت به تیم ملی کشتی دارد. به هر حال حضور او در فدراسیون و دیدار صمیمانه با رئیس و نایب رئیس فدراسیون نیز نشان داد، وی همچنان سرمربی تیم ملی است و هیچ بحث و مشکلی با کسی ندارد.

امامی خاطر نشان کرد: محمد بنا به عنوان یکی از مربیان فهیم و بزرگ کشتی ایران، زحمات فراوانی را برای افتخارآفرینی ملی پوشان ما در میادین جهانی و المپیک متحمل شده است. جایگاه او در ورزش ایران و جهان کاملا مشخص و محفوظ است و در واقع فدراسیون کشتی خانه اوست و او نیازی به دعوت و اجازه ندارد. باز هم تاکید می کنم او مشکلی با کسی نداشت که بخواهد در صدد برطرف کردن آن باشد.

وی در خصوص مراسم روز گذشته نیز گفت: فدراسیون کشتی اقدام به برگزاری مراسم تجلیل و قدردانی از خانواده معظم شهیدان مدافع حرم اصغر پاشاپور و محمد پورهنگ کرد. علیرضا دبیر، حمید سوریان و محمد بنا به نمایندگی از جامعه کشتی از خانواده معظم شهید اصغر پاشاپور از فرماندهان و همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی و طلبه شهید محمد پورهنگ قدردانی و تجلیل بعمل آوردند.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان گفت: صبر و پایداری خانواده محترم شهدا واقعا ستودنی و قابل تقدیر است و این عزیزان بر گردن تمامی ایرانیان حق ویژه ای دارند. فدراسیون کشتی هم مدتهاست در حد توان به خانواده شهدا، ادای دین و احترام می کند، چراکه این پدرها و مادرها، عزیزان خود را در راه حفظ و حراست از این آب و خاک تقدیم کرده اند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس