کد خبر 1112676
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
بورس

به عقیده برخی از کارشناسان روند بازار به ورود پول حقوقی‌ها وابسته است و اگر بازار روز دوشنبه را مثبت آغاز کند این روند ادامه‌دار خواهد بود.

به گزارش سرویس بورس مشرق، ابتدای هر هفته پیش‌بینی از وضعیت شاخص بورس و آینده سهم‌ها طی هفته جاری را منتشر می‌کند که این گزارش شامل دیدگاه تحلیلی کارشناسان خبره بورس و دیدگاه معامله‌گران بازار سرمایه تحت عنوان نظرسنجی بورسی است.

بیشتر بخوانید:

شکستن رکورد بزرگ‌ترین خرید حقوقی‌ها در بورس

در نظرسنجی این هفته تجارت‌نیوز، شش نفر از کارشناسان خبره شرکت کردند که نفر از آنها معادل 83.3 درصد بازار هفته پیشرو را صعودی پیش‌بینی کردند و یک نفر نظر به خنثی بودن بازار داشت. همچنین کارشناسان گروه‌های فلزات، پتروشیمی و پالایشی را صنایع برتر این هفته عنوان کردند.

شاخص کل بازار سرمایه پس از آنکه اصلاح خود را در مرداد ماه پشت سر گذاشت از روز سه‌شنبه چهار شهریور مجددا به مدار صعود بازگشت و آخرین روز از معاملات را نیز با صعود به پایان برد، در پیش‌بینی هفته پیشرو نیز اکثر کارشناسان نظر به مثبت بودن بازار دارند.

به عقیده برخی از کارشناسان روند بازار به ورود پول حقوقی‌ها وابسته است و اگر بازار روز دوشنبه را مثبت آغاز کند این روند ادامه‌دار خواهد بود، حال باید دید که آیا پیش‌بینی کارشناسان از بازار این هفته محقق خواهد شد یا اینکه بازار باز هم روندی به دور از انتظار را در پیش خواهد گرفت؟

منبع: تجارت‌نیوز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس