کد خبر 1110835
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
ایرلاین

خطوط هواپیمایی «کوآنتس» اعلام کرد برنامه هایی برای کاهش بیش از ۲۵۰۰ فرصت شغلی به منظور کاهش هزینه ها دارد.

به گزارش مشرق به نقل از رویترز، خطوط هواپیمایی کوآنتس اعلام کرد برنامه هایی برای کاهش بیش از ۲۵۰۰ فرصت شغلی به منظور کاهش هزینه ها دارد زیرا این شرکت به علت شیوع کرونا، در سال مالی کنونی ۱۰ میلیارد دلار استرالیا (۷.۱۷ میلیارد دلار آمریکا) خسارت در درآمدهایش داشته است.

این اخراج های جدید که امروز اعلام شد در ادامه اعلام اخراج ۶ هزار نیروی کار این شرکت در ماه ژوئن است که تقریبا برابر با اخراج ۳۰ درصد کارکنان خود در پیش از شیوع کرونا است.

بیشتر بخوانید:

افزایش شدید قیمت مواد غذایی در آمریکا همزمان با «موج دوم اخراج نیروی کار»

اخراج یک گردان سرباز معتاد از ارتش سلطنتی انگلیس

اندرو دیوید، رئیس فعالیت های داخلی کوآنتس گفت برون سپاری مشاغل زمینی (مانند هدایت هواپیما) در بزرگ ترین فرودگاه های این کشور می تواند از هزینه های عملیاتی سالانه آنها ۱۰۰ میلیون دلار استرالیا بکاهد.

دیوید گفت به خبرنگاران گفت: «این اقدام خدمات زمینی ما را با نواسانات تقاضا هماهنگ می کند.»

«ما می دانیم که طرف خارجی می تواند هزینه های هواپیمای ما را ۴۰ درصد کاهش دهد.»

گارث ایوانز، مدیر ارشد اجرایی جت استار، بازوی بودجه کوآنتس گفت همچنین با برون سپاری کار به شرکت های متخصص این امر، به این خط هوایی کمک می کند تا دیگر نیازی به سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلار (استرالیا) طی ۵ سال آینده برای تجهیزاتی نظیر قلاب و حمل کننده ساک نداشته باشد.

این مدیران از شرکت هایی که می تواند این برون سپاری را به عهده بگیرند، نام نبردند اما بزرگ ترین شرکت در استرالیا می تواند «دناتا»، «سوئیس اسپورت» و «منزس اویشن» باشند.

«کوآنتس» بزرگ ترین شرکت هواپیمایی استرالیا و سومین ایرلاین قدیمی جهان است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس