کد خبر 1109664
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
سوریان؛ مدیر نامحسوس تیم‌های ملی فرنگی تا المپیک توکیو

نایب رئیس فدراسیون و طلایی ترین قهرمان تاریخ کشتی ایران این روزها به صورت نامحسوس و غیررسمی مدیریت تیم های ملی فرنگی را برعهده دارد.

به گزارش مشرق، یکی از دغدغه‌های فدراسیونِ کشتی علیرضا دبیر در بدو کار، انتخاب مدیر تیم های ملی فرنگی بود، پستی که در کشتی آزاد به محسن کاوه تعلق یافت و طبیعتا نیاز به معرفی فردی برای مدیریت تیم‌های ملی فرنگی بود که در تضاد با تصمیمات و تفکرات محمد بنا نباشد.

در حالیکه چندین گزینه برای این پست مد نظر بودند، در نهایت حسن رنگرز به عنوان سخنگوی فدراسیون و مدیر تیم‌های ملی معرفی شد و همکاری بدون حاشیه‌ای با محمد بنایی داشت که پیش از آن گفته بود موافق پست مدیر تیم‌های ملی نیست.

بیشتر بخوانید:

بنا: از بین سوریان و رضایی، حمید را برای سرمربیگری انتخاب می‌کنم

بعد از جدایی حسن رنگرز از مجموعه فدراسیون کشتی به دلیل پست جدیدش در وزارت ورزش، تاکنون این پست خالی مانده و اینطور که پیداست علیرضا دبیر قصد معرفی مدیر جدید را تا المپیک 2021 توکیو ندارد. با این وجود این روزها حمید سوریان مدیر نامحسوس تیم‌های ملی فرنگی است. شاگرد سابق محمد بنا که امروز پست نایب رئیسی فدراسیون کشتی را نیز برعهده دارد.

محمد بنا در این رابطه گفت: در رابطه با مدیر تیم‌های ملی، قرار شد تا المپیک مدیر رسمی نداشته باشیم اما به صورت غیررسمی حمید سوریان دارد همه کارهای مدیریت تیم‌های ملی کشتی فرنگی را انجام می‌دهد. من گفتم چون مسئله المپیک تمام ذهنم را درگیر کرده، کسی باید باشد که در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان مدیریت کند که این کارها را سوریان دارد انجام می‌دهد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس