شیخ نعیم قاسم

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن اعلام اینکه اتهام‌زنی‌های اخیر به حزب‌الله به عاملانش بازگشت، تصریح کرد، این جنبش اجازه تعرض به دشمن صهیونیستی را نخواهد داد.

به گزارش مشرق، «نعیم قاسم » معاون دبیرکل حزب‌‍‌الله لبنان در مراسم احیای دومین شب محرم (جمعه شب) اعلام کرد، این جنبش خواستار دولتی موثر و قادر به انجام اصلاحات، مبارزه با فساد، حسابرسی مالی و تا حد امکان جامع است تا بتواند از آن حمایت کند.

بر اساس گزارش وبگاه «العهد»، شیخ قاسم در ادامه بر اهمیت صبر و عدم وارد شدن به فتنه تأکید کرد و گفت، برخی کسانی که به خیابان‌های لبنان آمدند از آنها خواسته شده بود که اهانت کنند و سنگ بیندازند تا عده دیگری به آنها پاسخ دهند و اگر این اتفاق رخ می‌داد، آنها پیروز می‌شدند.

بیشتر بخوانید:

وی سپس گفت: ما پاسخ ندادیم و به سطح آن تنزل پیدا نکردیم زیرا ما از خدا می‌ترسیم و خواستار حق هستیم، هر کسی از خدا بترسد به نتیجه می‌رسد.

شیخ قاسم سپس به دروغ‌های سیاسی و رسانه‌ای این روزها و اتهام‌زنی به حزب‌الله مبنی بر اینکه حزب‌الله در بندر بیروت انبار مهمات داشته، گریز زد و گفت، پس از ساعاتی مشخص شد که خبر دروغ بوده و سپس گفتند، نیترات ذخیره شده در بندر متعلق به حزب‌الله بوده اما باز هم مشخص شد که مال حزب‌الله نبوده است.

وی تأکید کرد: تمام فرضیه‌هایی که مطرح کردند نادرست بود؛ آنها فرضیه واحدی مطرح کردند اینکه حزب‌الله مسؤول است و سپس به عنوان بخشی از روند مقابله با حزب‌الله با هدف تضعیف آن، دنبال ادله و احتمالات گشتند اما همه چیز به سمت خود آنها بازگشت و مشخص شد که مسؤول، خودشان هستند.

شیخ قاسم در ادامه خواستار محاکمه همه آنها شد.

وی درباره نزاع با دشمن صهیونیستی هم گفت: ما به اسرائیل و کسانی که آن را پذیرفته‌اند اجازه تجاوزِ بدون هزینه را نخواهیم داد و تسلیم ناامیدان در نابودی پیروزی و عزتمان نمی‌شویم؛ شما تمام دلایل قدرتی را که مانع از تحقق اهداف آنها خواهد شد، خواهید دید.

نعیم قاسم تأکید کرد: خواستار حمایت لبنان، حاکمیت و استقلال آن هستیم؛ آنها اهمیتی نمی‌دهند که اسرائیل همچنان اشغال‌کننده خاک ما باقی بماند به شرط آنکه ما طرفی نباشیم که از این سرزمین حفاظت می‌کنیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس