وکیل فدراسیون فوتبال: هنگام امضای قرارداد با ویلموتس باید به سابقه بد او توجه می‌شد

طرفداران فوتبال، از رده باشگاهی بگیرید تا ملی، معتقد هستند باید مدیران یا روسا پول قراردادهای عجیب خارجی را پرداخت کنند تا این عبرت شود.

به گزارش مشرق، ظاهرا موعد تصمیمی که کل فوتبال ایران منتظرش بود، رسیده. ماه هاست طرفداران فوتبال، از رده باشگاهی بگیرید تا ملی، معتقد هستند باید مدیران یا روسا پول قراردادهای عجیب خارجی را پرداخت کنند تا این عبرت شود. اخیرا جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال هم اعلام کرد اگر با یک مدیر یا رئیس چنین برخوردی شود، دیگر هیچکس جرات نمی کند قراردادی خارج از چارچوب با خارجی ها امضا کند. حالا انگار موعد آن رسیده تا برای اولین بار این اتفاق رخ دهد و عبرت شود برای دیگران.

روز گذشته منابع موثق خبری فاش کردند سازمان بازرسی کل کشور و دادسرا در نامه ای به مهدی تاج و اعضای هیات رئیسه به آنها دستور داده تا لیست تمام دارایی های خود را در اختیارشان قرار دهد. این اتفاق درست بعد از آن رخ داد که ابتدا مجلس از سازمان بازرسی خواست تا به قرارداد جنجالی مارک ویلموتس رسیدگی کند و در ادامه این سازمان بعد از بررسی ها آن را به قوه قضائیه ارجاع داد. بنابراین پرونده به دادسرا رسید تا به مرحله صدور رای برسد.

بیشتر بخوانید:

وکیل فدراسیون فوتبال: زمان قرارداد با ویلموتس باید به سابقه بد او توجه می‌شد

حالا افشای خبر نامه سازمان بازرسی و دادسرا نشان می دهد فرضیه پرداخت پول ویلموتس از جیب تاج و هیات رئیسه صحت دارد و شایعه نیست. از مدتی قبل این شایعه در رسانه ها مطرح شد ولی انگار به مرحله اجرایی رسیده است. بعضی از اعضای هیات رئیسه می گفتند در جریان قرارداد ویلموتس نیستند ولی چندی قبل کاظم طالقانی فاش کرد تمام آنها از قرارداد با ویلموتس با خبر بودند! نکته مهمتر این است که امضای موافقت تمام اعضا هم پای نامه جذب ویلموتس دیده می شود، به همین دلیل راه فراری برای آنها هم وجود ندارد.

روز گذشته علی کفاشیان هم خبر ارسال نامه را تائید کرد. او در این باره گفت: «سازمان بازرسی و دادسرا به من هم نامه زدند که لیست دارایی های خود را برایمان بفرستید چون قرارداد مارک ویلموتس را امضا کردید. منتها توضیح دادم که در آن زمان قرارداد را امضا نکردم چون از حضور در فوتبال محروم بودم و در هیات رئیسه حضور نداشتم.»

بنابراین خبر کاملا صحت دارد و واقعا قوه قضائیه به دنبال آن است تا عاملان امضای این قرارداد عجیب و غریب، محکوم به پرداخت هزینه جریمه آن شوند. نکته اینجاست فدراسیون در گذشته هم دو میلیون یورو نقدی به ویلموتس در ترکیه پرداخت کرد که آن را از شرکت دولتی شستا قرض کرده بود. تکلیف آن پول هم هنوز مشخص نشده است.

منبع: جام جم آنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • سعید IR ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۳۰
    0 0
    مرحبا

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس