کد خبر 1105977
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
برانکو با پنجره‌ کار دارد، بقیه کروات‌ها با امتیاز!

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما تا ۳۰ روز دیگر مطالبات برانکو را پرداخت می‌کنیم اما افرادی که اطلاعات حقوقی ندارند با فضا سازی هواداران را نگران می‌کنند.

به گزارش مشرق، مهدی رسول پناه، درباره رای جدید فیفا که در آن اعلام شده است باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب با برانکو ۳۰ روز فرصت دارد، اظهار داشت: ما کل هزینه های دادرسی را پرداخت کردیم‌. از یک میلیون و ۵۵ هزار یورو مطالبات  برانکو  هم با دیرکرد ۳۰ درصد را پرداخت کردیم. کمیته انضباطی هم ۳۰ روز مهلت داده که در این مدت باید سایر مطالبات برانکو را تسویه کنیم.

بیشتر بخوانید:

ادعای وکیل برانکو: فیفا فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس را تهدید کرد

وی درباره اینکه آیا بخشی از مطالبات برانکو و دستیاران وی از حق انتقال بیرانوند پرداخت شده است، گفت: ۱۵ مرداد پول بیرانوند به حساب باشگاه آمد که این مبلغ ۵۱۵ هزار دلار بود و ۳۵ هزار دلار هم به فدراسیون فوتبال تعلق گرفت. ۱۲۰ هزار یورو را برای پرداخت مطالبات مارکو پرداخت  کردیم. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ۵ درصد مطالبات زلاتکو و ایگور را هم از این پول دادیم و از آنجاییکه نمی توانستیم پول برانکو  را عمان به یورو پرداخت کنیم و برانکو گفت هم این موضوع را قبول نکرد مجبور شدیم برای تبدیل یورو به ریال عمان حدود ۲۰ هزار دلار دیگر هزینه کنیم.

رسول پناه ادامه داد: پرونده ایگور و زلاتکو و مارکو بسته شده است و اکنون هم نامه فیفا دست ما است. فیفا از ما خواسته و همچنین برانکو و دستیارانش خواسته   فرم های مربوط به پرداخت به آنها  را ارائه کنیم و فدراسیون هم این موضوع را تایید کرد است.

وی درباره میزان دقیق طلب باقی مانده برانکو توصیه داد: حدود ۷۸۴ هزار دلار از مطالبات برانکو مانده که با کمک اسپانسر و استفاده از منابع دیگر این مبلغ را هم پرداخت می کنیم.

رسول پناه درباره اینکه آیا قرار است برای پرداخت باقی مانده پول برانکو بازیکنی را به فروش برسانند، گلفت: هیچ بازیکنی را برای تأمین این مبلغ نمی فروشیم. ما از ظرفیت های مالی  پرسپولیس استفاده می کنیم و بازیکنی هم به فروش نمی رسد.

وی درباره حواشی مربوط به قرار داد کارگزار گفت:  هیچ پولی پیش خور نمی شود و از قرارداد کارگزار پول به برانکو می دهیم. هیچ حواشی ای درباره این قرارداد وجود ندارد و قراردادها شفاف سازی شده است.حق هوادار است بداند این قرارداد به چه شکلی امضا شده و ما هم شفاف سازی کردیم. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا معاون حقوقی باشگاه پس از بازداشت همچنان در پرسپولیس فعالیت می کند،پاسخ داد: خواجه وند دیگر در باشگاه نیست.

رسول پناه درباره اینکه آیا پرسپولیس باید پول دیگری هم به برانکو بدهد اظهار داشت: رای درست مطالعه نشده و برخی ها که اطلاعات حقوقی ندارند با ارائه برخی اخبار هواداران را نگران می کنند. ما برای پرونده برانکو  باید ۳۰ هزار فرانک به دلیل بی توجهی به مهلت درنظر گرفته شده و  دو ۱۵ هزار فرانک هم به همین دلیل در پرونده  دستیارانش پرداخت کنیم.

وی افزود: بحثی هم درباره محرومیت نقل و انتقالات و سقوط به دسته های پایین تر وجود ندارد.طبق ماده ۱۵ بند ۱۵ کمیته انضباطی  این حکم آمده و یک ماه هم  برای پرداخت پول برانکو فرصت داریم. خیال هواداران هم راحت باشد و این پول را می دهیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا در قرارداد پنج بازیکن این تیم بندی وجود دارد که می توانند با پرداخت درصدی از حق ترانسفر خود به تیم های خارجی از این تیم جدا شوند، گفت: این موضوع درست یا غلط مربوط به دوران مدیریت های قبلی باشگاه است و به دوره مدیریت  فعلی پرسپولیس ارتباطی ندارد. می خواهیم طبق نظر سرمربی همه بازیکنان را نگه داریم و با علیپور و بشار هم که قراردادشان به اتمام رسیده برای ادامه همکاری به توافق برسیم.

رسول پناه درباره اینکه آیا علیپور پیشنهاد چینی‌اش را رد کرده است، توضیح داد:  من در جریان پیشنهاد چین علیپور نیستم. همه  بازیکنان ما که بازیکنان  بزرگ مملکت و تیم ملی هستند پیشنهاد دارند اما آنها هم دوست دارند در تیم ما بمانند.

وی درباره اینکه آیا بشار رسن درخواست کرده باشگاه مانند امسال با وی قرارداد ۴۲۰ هزار دلاری ببندد، گفت: ما ۹۲ درصد قرارداد فصل جاری رسن را پرداخت کرده ایم. البته وی از سال های قبل هم طلب دارد که آن را هم پرداخت کرده و قرارداد بشار را تمدید می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس توضیح داد: فضا سازی که دوستان در فضای مجازی انجام می دهند به این دلیل است که ما قهرمان شده ایم و می خواهند کام هواداران را تلخ کنند گفتیم اگر رای کمیته انضباطی بیاید آن را به مردم نشان می دهیم و همین الان هم گفتم این رای در سایت باشگاه منتشر شود. دو هفته قبل هم گفتند که پنجره بسته شده و می خواهیم به شکلی مدیریت کنیم که باشگاه وجاهت بگیرد و مردم راضی باشند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس