کد خبر 1102777
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
جدیدی: ضربه خورده از حاشیه ام، شما دنبال حاشیه نروید

قهرمان سابق کشتی آزاد جهان گفت: متاسفانه درگیر حاشیه می‌شدم و ضربه‌اش را خوردم. من را آیینه عبرت خود کنید و کاری به حواشی نداشته باشید.

به گزارش مشرق، عباس جدیدی که یکی از میهمانان برنامه امروز فدراسیون کشتی بود، ضمن تسلیت درگذشت محمد نوایی قهرمان سابق کشتی جهان، خطاب به آزادکاران گفت: خیلی خبر ناراحت کننده‌ای برای جامعه کشتی بود. یکی از بزرگترین اساتید و مفسران مان را از دست دادیم، روحش شاد. مرحوم نوایی گردن همه ما حق بزرگی داشت.

وی ادامه داد: مربیان فعلی بهترین مربیان به لحاظ فنی و با دانش، نه تنها در ایران بلکه در دنیا هستند که بی ادعا و با دل و جان به کشتی خدمت می‌کنند. استاد عبدالحسین فیلی که مربی خیلی از بزرگان کشتی ما بود، می‌گفت که اگر کسی بخواهد قهرمان جهان شود با ساک تمرین خودش هم تمرین کند، قهرمان می‌شود، این فعل خواستن خیلی مهم است. شما متعلق به 80 میلیون ایرانی هستید و خواهشم این است که نگاه و تفکرتان ملی باشد. با این تفکر تمرین کنید.

قهرمان سابق کشتی جهان خاطرنشان کرد: من شهید حاشیه هستم. کسی هستم که از حاشیه آنقدر ضربه خوردم که فقط خدا می‌داند. موقعی که تیم ملی بودم همین آقای کاوه همیشه با من صحبت می‌کرد، چون درگیر حاشیه بودم. او می‌گفت با خبرنگاران وارد چالش نشو و نگاهت فقط المپیک باشد، ولی ناچارا باید به وزن بالاتر می‌رفتم و جنگ اعصاب داشتم. متاسفانه درگیر حاشیه شدم و ضربه‌اش را خوردم. من را آیینه عبرت خود کنید و کاری به حواشی نداشته باشید.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس