کد خبر 1102082
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
سردار سید تیمور حسینی

با حکم سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، سردار حسینی به عنوان جانشین رئیس پلیس راهور ناجا منصوب شد.

به گزارش مشرق، سردار قاسم رضایی در آیین معارفه سردار سیدتیمور حسینی به عنوان جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با تبریک دهه ولایت اظهار داشت: بر روح و بلند ملکوتی امام خمینی (ره) درود و رحمت می فرستیم و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حریم امنیت جمهوری اسلامی ایران و شهیدان نیروی انتظامی را گرامی می داریم و برای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) آرزوی طول عمر توأم با سلامتی داریم.

وی با بیان اینکه ولایت مداری راهکار عاقبت به خیری و عبور از همه مشکلات و موانع است، به هجمه‌های دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره و بیان کرد: باید با اطاعت پذیری از فرماندهی معزز کل قوا، دشمنان را در رسیدن به اهداف شومشان چون گذشته ناکام و ناامید کنیم.

جانشین فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه منش ولایی و روحیه انقلابی رمز موفقیت ما در همه عرصه ها است، بیان کرد: تفاوت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها در ولایت پذیری و اعتقاد و التزام به ولایت است.

این مقام ارشد انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روحیه فداکاری و ایثار رزمندگان دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: با توسل بر روحیه ایمان، ایثار و جهاد می‌توانیم حتی با وجود کمترین ابزار و امکانات در نیل به اهداف و آرمان هایمان موفق باشیم.

سردار رضایی با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت های نیروی انتظامی مطرح کرد: نیروی انتظامی از مردم و برای مردم است؛ این مجموعه رسالت محور است و این رسالت را بر پایه فرهنگ اسلامی، دینی و با اعتقاد به خدمات دهی به مردم دنبال می کند.

وی با اشاره به اهمیت مأموریت های پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ادامه داد: مدیریت ترافیک و تسهیل ترددها از محوری ترین ماموریت ها و رسالت‌های این پلیس است و در این میان وظیفه تک تک نیروها این است که با روحیه انقلابی، به دور از محافظه کاری و منفعت طلبی تلاش کنند.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه ملاک عمل پلیس قانون  و تکلیف مداری است خطاب به نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا خاطر نشان کرد: اعتقاد و تاکید دارم که اعمال قانون باید توام با ادب و اخلاق باشد در فرهنگ سازمانی ما، ماموریت ها را  بر محور تکریم مردم دنبال می کنیم.

سردار رضایی در بخش دیگری از سخنان خود با ابلاغ سلام و خداقوت سردار حسین اشتری فرمانده ناجا به آحاد فرماندهان و کارکنان راهنمایی و رانندگی ناجا، راهبردهای ابلاغی فرمانده ناجا را بیان کرد.

گفتنی است، در این مراسم با حکم فرمانده نیروی انتظامی سردار تیمور حسینی به عنوان جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا منصوب شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha