احمد شیرزاد

طرف طعنه مهدی کروبی در مجلس ششم مدعی شد رئیس‌جمهور در ایران اختیار ندارد.

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت:

احمد شیرزاد همان کسی است که در نطق خود در مجلس ششم مدعی شد ایران درباره برنامه هسته‌ای‌اش دروغ گفته و دم خروس بیرون افتاده. در پی این سخنان، مهدی کروبی رئیس مجلس از وی به عنوان سخنگوی رادیو اسرائیل یاد کرد.

فردی با این سابقه سیاه، به روزنامه زنجیره‌ای آرمان گفته است: هرکسی که در شرایط فعلی رئیس‌جمهور شود در همین چارچوب مناسبات قدرت باید کار انجام بدهد کاری که مـی‌توانند انجام بدهند این است که مسئولیت کار دیگران را به عهده نگیرد و دولت روحانی از این جهت نمره پایینی ندارد به ‌نظر من اشتباه از ما است که فکر می‌کنیم رئیس جمهور اختیارات زیادی دارد و می‌تواند هر مشکلی را حل کند، البته روحانی کمتر به این بلا دچار شد اما رئیس دولت اصلاحات به این مخمصه دچار شد.

شیرزاد در پایان هفتمین سال دولت روحانی مدعی شده است: امروز در کشور نیاز مبرمی وجود دارد که مشخص شود چه نهادی مسئول تصمیم‌گیـری‌های کلان است اما متاسفانه در حال حاضر این‌گونه نیست. مدت زیادی اســت که از مردم مخفی می‌شود که مسئولیت برخی تصمیم‌گیری‌ها با چه نهادهایی است.

 دولت پنهان نه، اما قدرت پنهان قطعا در کشور وجود دارد و محافلی هستند که شدیدا روی تصمیم‌گیری‌های اساسی و سیاسی اثرگذار هستند و تصمیم‌گیری می‌کنند.

این مهره سیاسی فاقد صداقت، توضیح نداده که اگر رئیس‌جمهور واقعاً فاقد اختیار است و افراطیون مدعی اصلاحات در دولت خاتمی، این نکته را درک کرده‌اند، چرا همین‌ها با حرص و ولع تمام در انتخابات ۸۴ و ۸۸ و ۹۲ و ۹۶ برای قبضه کردن دولت سر و دست شکستند و حتی کار را به آشوب‌افکنی کشاندند؟! آنها توضیح نمی‌دهند که اگر در دولت روحانی مجدداً به این فهم رسیدند، چرا در سال ۹۶ مجدداً وارد گود شدند و حتی گفتند «ما اصلاح‌طلبان، تضمین وعده‌های روحانی

هستیم.»

به عبارت روشن به این قبیل منافقین مدعی اصلاح‌طلبی باید گفت شما اگر واقعاً باور داشتید دولت و رئیس‌جمهور ا ختیارات ندارند، غلط کردید در انتخابات به مردم وعده دادید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۰۶:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
  3 0
  آقایون اصلاح طلب؟! اگر واقعاً باور داشتید دولت و رئیس‌جمهور اختیارات ندارند، غلط کردید در انتخابات به مردم وعده دادید.
 • IR ۰۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
  1 0
  احمد زم !!!!!!
 • ناشناس IR ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
  1 0
  جناب روحانی! ببین چی کار کردی ادمی که مورد غضب امثال کروبی قرار گرفته ازت حمایت میکنه...
 • IR ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
  2 0
  من نمیدونم چرا همچین افرادی رو اجازه میدن که حرف بزنن. اینا رو دادگاه باید تا ابد ممنوع المصاحبه کنه
 • IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
  2 0
  واقعا اگه رئیس جمهور اختیارات نداره پس چرا موقع انتخابات یقه دری می کنند که کاندید موردنظرشان رای بیاره؟؟!!!!!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس