شناخت سیره شهید آقابابایی با مسابقه کتابخوانی "سنگر مدیریت"

مدیر فرهنگسرای پایداری اصفهان گفت: مسابقه کتابخوانی از کتاب "سنگر مدیریت" نوشته امیرحسین دهخدایی ویژه عموم برگزار می‌شود.

به گزارش مشرق، سعید صرامی اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی کتاب "سنگر مدیریت" نوشته امیرحسین دهخدایی از سوی فرهنگسرای پایداری وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در دو بخش آزمون کتبی و شفاهی برنامه‌ریزی شده و ویژه عموم برگزار می‌شود.

وی افزود: این کتاب در مورد سردار شهید اکبر آقابابایی است که از جوانان موفق و فرماندهان جنگ بوده و در این سال‌ها کمتر به معرفی او و سبک مدیریتش پرداخته شده است؛ در واقع جوانان با خواندن این کتاب می‌توانند از تجربه‌های مدیریتی این سردار شهید استفاده کنند.

مدیر فرهنگسرای پایداری اصفهان ادامه داد: این کتاب با تخفیف ۴۰ درصد عرضه می‌شود که علاقه مندان تا ۲۵ مرداد فرصت دارند کتاب و پاسخنامه را دریافت کرده و تا ۲۵ شهریورماه به فرهنگسرا تحویل دهند که بعد از بررسی، برگزیده‌ها معرفی می‌شوند.

وی تصریح کرد: همچنین نمایشگاهی از آثار دوران زندگی این شهید از کودکی تا زمان شهادت در سالن شمع گلستان شهدای اصفهان برپا شده که مخاطبان می‌توانند در زمان دریافت کتاب از آن بازدید کنند.

به گزارش ایمنا، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب و پرسشنامه می‌توانند به فرهنگسرای پایداری واقع در سالن شمع گلستان شهدا مراجعه کرده یا با شماره‌های ۰۹۳۹۷۰۷۶۲۴۲ و ۰۳۱۳۶۶۲۲۱۶۰ تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس