اعلام حالت فوق‌العاده در مرز فلسطین اشغالی با لبنان

منابع لبنانی شامگاه سه‌شنبه خبر دادند که نیروی رژیم صهیونیستی در مرز با لبنان به حالت آماده‌باش در آمدند و از مردم خواستند که از خانه‌های خود بیرون نیایند.

به گزارش مشرق، منابع لبنانی از جمله شبکه لبنانی «الجدید» شامگاه، روز سه‌شنبه، گزارش دادند که نیروهای رژیم صهیونیستی در اقدامی بی‌سابقه در مرز با لبنان به حالت آماده‌باش درآمدند و از مردم خواستند که در مناطق مرزی شمالی در خانه‌ها بمانند.

به گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، مقامات نظامی رژیم صهیونیستی، دیشب، در منطقه «زرعیت» در مقابل منطقه «مرحین» در لبنان حالت فوق‌العاده اعلام کردند.

بیشتر بخوانید:

 رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند، وزارت جنگ این رژیم، دیشب، از ساکنان شهرک‌های واقع در مناطق مرزی شمالی خواسته که در منازل خود بمانند، درها را ببندند و چراغ‌های بیرون از خانه را روشن نگه دارند.

به گفته اسپوتنیک، ساکنان مناطق جنوبی لبنان نیز دیشب گزارش‌هایی درباره «تحرکاتی عجیب» در مناطق شمالی فلسطین اشغالی دادند و گفتند که ارتش رژیم صهیونیستی چند منور به آسمان شلیک کرده است.

در همین ارتباط، منابع لبنانی، پیشتر، از بازداشت سه تبعه سومالی در مرز لبنان با فلسطین اشغالی توسط نظامیان رژیم صهیونیستی خبر داده بودند .

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس