کد خبر 1092199
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۴
آذری: بیت سعید پس از دیدار مقابل استقلال تست کرونا داده بود

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص حواشی دیدار لغو شده تیمش مقابل نساجی مازندران و بازیکنان کرونایی این تیم توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مشرق، سعید آذری در خصوص برگزار نشدن دیدار فولاد با نساجی، گفت: ما 9 تیرماه پس از دیدار با ماشین سازی تست دادیم و 11 تیرماه نیز پاسخ تست‌ها را به سازمان لیگ ارسال کردیم. پس از صحبت با آقای مهدی در تهران، گفتند چون حد نصاب به 25 درصد نرسیده شما به قائمشهر بروید. با این حال به هتل آمدم و به جواد نکونام گفتم که بار دیگر تست بدهیم که شاید مغایرت داشته باشد و امیدوار بودیم که تست‌ها منفی باشد.

بیشتر بخوانید:

گلایه فولاد از سازمان لیگ؛ چرا با قاطعیت قانون رعایت نشد؟

وی که با برنامه فوتبال برتر گفت و گو می‌کرد، افزود: در تهران زمین چمن مصنوعی اجاره کردیم و تمرین داشتیم و در قائمشهر هم دوستان لطف کردند به ما زمین تمرین دادند و خودمان را برای بازی آماده کردیم. با این حال پس از تست مجدد و مثبت شدن تست‌ها، بامداد یکشنبه با تمام مسئولان تماس گرفتم که فقط خانم دکتر هراتیان پاسخ ما را دادند. آقای نبی صبح روز بازی 3 دقیقه با من صحبت کرد و گفت برای تصمیم گیری در جلسه هستیم. با این حال دو پیام تند برای آقای مهدی و دکتر خلیلیان ارسال کردیم. پس از اعلام 16 تست مثبت کرونا به ما اعلام کردند 3 نفر آی‌دی کارت نداشتند و حتی گفتند باید دوباره تست بدهید. از همین رو به سازمان لیگ اعلام کردیم، هر کجا که بگویید تست می‌دهیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: تمام مدارک و نامه‌ها را به سازمان لیگ ارسال کردیم، اما سازمان لیگ به ما نامه‌ای نداد که بازی انجام نشود. همه اینها را به صورت کتبی ثبت کرده‌ایم و همه مستندات موجود است.

آذری درباره اینکه آیا بیت‌سعید با وجود ابتلا به کرونا مقابل استقلال بازی کرده است و در ویدئویی مدعی شده بود 12 روز قبل به کرونا مبتلا شده و این تاریخ با دیدار با استقلال همخوانی دارد، گفت: بیت سعید پس از دیدار مقابل استقلال تست داده بود. بهتر است به فیلم‌ها استناد نکنید، چون ما همه چیز را به صورت مکتوب داریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس